Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

2019-07-01 14:03

Z przyjemnością przyznajemy znak Rekomendacji okapowi sterowanemu gestem OKP9655S marki Amica. Zafascynowały nas technologie zastosowane w urządzeniu, które znacząco podnoszą komfort pracy w kuchni. Sprawiają też, że gotowanie staje się przyjemnością, a powietrze we wnętrzu jest wyjątkowo czyste.

Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica BEZDOTYKOWO: Tryb zarządzania okapem za pomocą gestu (Touchless) jest sygnalizowany ikonką na panelu sterowania. Optymalna odległość dłoni od powierzchni urządzenia to 5 cm. 

Oszczędny, wydajny, designerski? Oczywiście! Ale nie tylko te cechy sprawiają, że okap Amica OKP9655S wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim do sterowania nim wystarczy… gest twojej dłoni. 

Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

Autor: Materiały prasowe Amica

BEZDOTYKOWO: Tryb zarządzania okapem za pomocą gestu (Touchless) jest sygnalizowany ikonką na panelu sterowania. Optymalna odległość dłoni od powierzchni urządzenia to 5 cm. 

Większości z nas zdarzają się w trakcie gotowania czy pieczenia sytuacje, gdy mając mokre albo oblepione mąką ręce, musimy włączyć jakieś urządzenie.

 

Ciąg dalszy znamy – po skończonej w kuchni pracy czeka nas jeszcze jedna – zmywanie śladów zabrudzonej dłoni z urządzenia, bo z nimi żaden sprzęt nie wygląda efektownie.

 

Funkcja Touchless – Sterowanie gestem, obsługiwania okapu jedynie ruchem ręki, świetnie rozwiązuje ten problem. Doceni to każdy, kto dużo czasu poświęca gotowaniu.

Czary? Nic podobnego! Projektanci i inżynierowie marki Amica wyposażyli urządzenie w specjalne sensory, które reagują na ruch. Możesz więc, poruszając ręką, aktywować określone funkcje. Włączysz i wyłączysz okap, zaświecisz w nim lub zgasisz LED-owe źródła światła, zmienisz moc wentylatora. A gdy wolisz skorzystać z klasycznych rozwiązań, masz też do dyspozycji standardowe sterowanie sensorowe. 

Okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica W LEPSZYM ŚWIETLE: Aż trzy listwy LED zainstalowano w okapie OKP9655S. Jedna oświetla blat roboczy, dwie pozostałe doświetlają pomieszczenie i tworzą miły nastrój. Działają niezależnie od pracy urządzenia. Do tego są energooszczędne.

To nie koniec technologicznych innowacji. W okapie zastosowano Pochłanianie obwodowe FrameON. Urządzenie odprowadza opary także przez szczeliny umieszczone wokół przedniej szyby. Dodatkowy obwodowy system zasysania sprawia, że przykry zapach znika szybciej, a jednocześnie okap działa ciszej.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na amica.pl

Okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica SZYBCIEJ I CISZEJ: Zapachy przygotowywanych potraw nie rozprzestrzeniają się po całym domu, ale błyskawicznie znikają, a okap pracuje ciszej niż typowy. Wszystko to dzięki technologii pochłaniania obwodowego (FrameON). Polega ona na zasysaniu i odprowadzaniu oparów także przez szczeliny wokół przedniej szyby.