Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

2019-07-01 14:03
Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica BEZDOTYKOWO: Tryb zarządzania okapem za pomocą gestu (Touchless) jest sygnalizowany ikonką na panelu sterowania. Optymalna odległość dłoni od powierzchni urządzenia to 5 cm. 

Z przyjemnością przyznajemy znak Rekomendacji okapowi sterowanemu gestem OKP9655S marki Amica. Zafascynowały nas technologie zastosowane w urządzeniu, które znacząco podnoszą komfort pracy w kuchni. Sprawiają też, że gotowanie staje się przyjemnością, a powietrze we wnętrzu jest wyjątkowo czyste.

Oszczędny, wydajny, designerski? Oczywiście! Ale nie tylko te cechy sprawiają, że okap Amica OKP9655S wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim do sterowania nim wystarczy… gest twojej dłoni. 

Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

Autor: Materiały prasowe Amica

BEZDOTYKOWO: Tryb zarządzania okapem za pomocą gestu (Touchless) jest sygnalizowany ikonką na panelu sterowania. Optymalna odległość dłoni od powierzchni urządzenia to 5 cm. 

Większości z nas zdarzają się w trakcie gotowania czy pieczenia sytuacje, gdy mając mokre albo oblepione mąką ręce, musimy włączyć jakieś urządzenie.

 

Ciąg dalszy znamy – po skończonej w kuchni pracy czeka nas jeszcze jedna – zmywanie śladów zabrudzonej dłoni z urządzenia, bo z nimi żaden sprzęt nie wygląda efektownie.

 

Funkcja Touchless – Sterowanie gestem, obsługiwania okapu jedynie ruchem ręki, świetnie rozwiązuje ten problem. Doceni to każdy, kto dużo czasu poświęca gotowaniu.

Czary? Nic podobnego! Projektanci i inżynierowie marki Amica wyposażyli urządzenie w specjalne sensory, które reagują na ruch. Możesz więc, poruszając ręką, aktywować określone funkcje. Włączysz i wyłączysz okap, zaświecisz w nim lub zgasisz LED-owe źródła światła, zmienisz moc wentylatora. A gdy wolisz skorzystać z klasycznych rozwiązań, masz też do dyspozycji standardowe sterowanie sensorowe. 

Okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica W LEPSZYM ŚWIETLE: Aż trzy listwy LED zainstalowano w okapie OKP9655S. Jedna oświetla blat roboczy, dwie pozostałe doświetlają pomieszczenie i tworzą miły nastrój. Działają niezależnie od pracy urządzenia. Do tego są energooszczędne.

To nie koniec technologicznych innowacji. W okapie zastosowano Pochłanianie obwodowe FrameON. Urządzenie odprowadza opary także przez szczeliny umieszczone wokół przedniej szyby. Dodatkowy obwodowy system zasysania sprawia, że przykry zapach znika szybciej, a jednocześnie okap działa ciszej.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na amica.pl

Okap – OKP9655S marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica SZYBCIEJ I CISZEJ: Zapachy przygotowywanych potraw nie rozprzestrzeniają się po całym domu, ale błyskawicznie znikają, a okap pracuje ciszej niż typowy. Wszystko to dzięki technologii pochłaniania obwodowego (FrameON). Polega ona na zasysaniu i odprowadzaniu oparów także przez szczeliny wokół przedniej szyby.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021