Steruj słońcem. Żaluzje drewniane Anwis

2019-05-01 3:00

Bez światła dziennego trudno funkcjonować, ale gdy jest go za dużo bądź nadchodzą upały, trzeba zadbać o odpowiednie osłony w oknach. Nowoczesne żaluzje drewniane Anwis popisowo łączą wysokie walory praktyczne z pięknem naturalnego materiału. I tym skradły nasze serca!

Żaluzje drewniane Anwis
Autor: mat. prasowe Anwis Drabinka jest ważnym elementem żaluzji, który trzyma w ryzach lamele. W wersji tekstylnej staje się ciekawą dekoracją wnętrza. Kontrastowy duet barwny ciemnej drabinki i jasnego drewna ożywia wystrój, ale nie pozbawia go przytulności.

Czas zapomnieć o mało estetycznych osłonach okiennych. Żaluzje Anwis, wykonane z egzotycznych gatunków drewna, wyróżniają się dużą trwałością, a do tego zachwycają naturalną fakturą materiału i bogatą kolorystyką: od barw ziemi przez modne odcienie bieli, kremów, szarości po głęboki brąz czy wyrazistą czerń.

Żaluzje drewniane Anwis
Autor: mat. prasowe Anwis Ciemne drewno egzotyczne kojarzy się ze stylowymi wnętrzami kolonialnymi. Żaluzje wykonane z takiego materiału nie tylko regulują dopływ światła, lecz także dodają wnętrzu szyku. Okno nie potrzebuje już kolejnych akcentów dekoracyjnych.

Praktyczne dekoracje

Żaluzje drewniane Anwis spójnie wpisują się zarówno w wystrój klasyczny, jak i nowoczesny. Dotyczy to również elementów bardziej „technicznych”, jak wzory szycia na drabince tekstylnej albo drabinka sznurkowa. Ponieważ do wyboru mamy różne warianty, łatwo dopasujemy produkt do danego wnętrza. Przykładowo miłośnicy stylistyki skandynawskiej powinni zwrócić uwagę na kolekcje Modern, Unique oraz Natural. Ta ostatnia, utrzymana w ciepłych odcieniach, doda przytulności także aranżacjom nowoczesnym. Więcej na anwis.pl.

Żaluzje drewniane Anwis
Autor: mat. prasowe Anwis Lamele o szer. 25 mm najczęściej obsługiwane są za pomocą sznurka lub łańcuszka. Tymi większymi (50 i 70 mm) można wygodnie sterować poprzez zastosowanie napędu elektrycznego bądź bateryjnego. Wówczas wszystkie polecenia wydawane są pilotem lub urządzeniem mobilnym (telefon, tablet) z dostępem do internetu. Bez ruszania się z łóżka czy kanapy.
Żaluzje drewniane Anwis

Autor: mat. prasowe Anwis

Słońce zawsze cieszy, jednak pod warunkiem, że nie jest go za dużo. Żaluzje drewniane, które pięknie wpisują się w wystrój, mają znacznie więcej zalet niż chociażby popularne rolety. Przede wszystkim możemy bardzo precyzyjnie regulować dopływ światła. Produkty Anwis wyróżniają też dopracowane detale. Każdy element żaluzji jest przemyślany i ma walor dekoracyjny. A kolejny plus – naturalny materiał!

Żaluzje drewniane Anwis
Autor: mat. prasowe Anwis W ofercie Anwis znajdziemy lamele o dł. aż do 3,6 m. Dzięki temu łatwo dobierzemy właściwy model do okien w domu. Drewno użyte do produkcji żaluzji jest odporne na odkształcenia, dlatego nawet przy większych lamelach nie musimy się martwić o ich trwałość. Zyskujemy też to, co najważniejsze – płynną regulację światła.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE