Płyty specjalistki. Innowacyjne płyty indukcyjne Amica 2.0

2021-01-17 8:36

Każdego dnia masz milion spraw na głowie? Znamy to i wiemy, jak cię odciążyć. Deleguj swoje obowiązki na sprawnych pomocników. W gotowaniu na przykład pomoże ci płyta indukcyjna 2.0 marki Amica. Ma szeroki zakres działania, pracuje szybko, oszczędza twój czas, a także energię i pieniądze. Z pełnym przekonaniem przyznajemy jej nasze wyróżnienie.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

Spis treści

  1. BŁYSKAWICZNIE
  2. STEROWANIE? BEZ KŁOPOTU
  3. W WERSJI SLIM

Łatwa, intuicyjna obsługa to podstawowa zaleta płyt indukcyjnych 2.0 marki Amica. Na wszystkich etapach i poziomach gotowania, niezależnie od kulinarnych umiejętności użytkowników! Konkretnie – postaw garnek na dowolnym polu, płyta automatycznie rozpozna położenie naczynia i aktywuje odpowiedni sensor.

Dzięki tej funkcji (Hob&Go) tobie pozostaje jedynie ustawienie mocy grzania. Podstawa garnka wystaje poza pole grzewcze? W płytach indukcyjnych 2.0 wielkość czy kształt naczynia nie mają znaczenia. W przeciwieństwie do większości płyt dostępnych na rynku, cewki indukcyjne nie są okrągłe, a kwadratowe, wiec powierzchnie płyty maksymalnie się wykorzystuje (funkcja FlexiSpace). Pod dużym garnkiem urządzenie automatycznie połączy dwa pola w jedną strefę grzania (AutoBridge).

Inne ułatwienia? Choćby specjalne ustawienie 3 programów gotowych, które utrzymują stałą temperaturę dla danego dania. 42°C są idealne do topienia masła czy czekolady. W 70°C podgrzejesz zupę i sosy. W 94°C ugotujesz makaron lub ryz.

BŁYSKAWICZNIE

Funkcja PowerBooster zwiększa moc grzania i pozwala na szybkie przygotowanie potraw. W minutę zagotujesz 0,4 l wody! Krótszy czas gotowania czy smażenia oznacza też mniejszą stratę cennych substancji odżywczych. Zdrowo i komfortowo.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

STEROWANIE? BEZ KŁOPOTU

Dzięki zastosowaniu slidera, wybór mocy grzania jest płynny i precyzyjny. Wystarczy przesunąć lub wybrać żądaną moc na panelu. Za sprawą funkcji PowerChoice urządzenie dostosujesz do jedno- lub trójfazowej instalacji elektrycznej.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

W WERSJI SLIM

Płytę indukcyjną 2.0 zamontujesz praktycznie w każdym blacie. Gdy pod płytą planujesz szufladę, blat może mieć zaledwie 12 mm grubości.

NASZYM ZDANIEM
Płyta indukcyjna amica

Autor: materiały prasowe Amica

Płyta indukcyjna Amica 2.0

Płyta indukcyjna 2.0 zużywa do 40% mniej energii w porównaniu ze standardową płytą ceramiczną. Ale nie tylko to mnie do niej przekonuje. Została wyposażona w wiele przydatnych funkcji, m.in. Pauzy, która po wyłączeniu (według potrzeb) wszystkich aktywnych pól, zapamiętuje ich ustawienia do czasu wznowienia gotowania. Jest też blokada uniemożliwiająca przypadkowe uruchomienie płyty albo zmianę ustawień w czasie jej pracy. To ważne, gdy w domu są dzieci, bo chodzi o ich bezpieczeństwo.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE