Płyty specjalistki. Innowacyjne płyty indukcyjne Amica 2.0

2021-01-17 8:36

Każdego dnia masz milion spraw na głowie? Znamy to i wiemy, jak cię odciążyć. Deleguj swoje obowiązki na sprawnych pomocników. W gotowaniu na przykład pomoże ci płyta indukcyjna 2.0 marki Amica. Ma szeroki zakres działania, pracuje szybko, oszczędza twój czas, a także energię i pieniądze. Z pełnym przekonaniem przyznajemy jej nasze wyróżnienie.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

Spis treści

  1. BŁYSKAWICZNIE
  2. STEROWANIE? BEZ KŁOPOTU
  3. W WERSJI SLIM

Łatwa, intuicyjna obsługa to podstawowa zaleta płyt indukcyjnych 2.0 marki Amica. Na wszystkich etapach i poziomach gotowania, niezależnie od kulinarnych umiejętności użytkowników! Konkretnie – postaw garnek na dowolnym polu, płyta automatycznie rozpozna położenie naczynia i aktywuje odpowiedni sensor.

Dzięki tej funkcji (Hob&Go) tobie pozostaje jedynie ustawienie mocy grzania. Podstawa garnka wystaje poza pole grzewcze? W płytach indukcyjnych 2.0 wielkość czy kształt naczynia nie mają znaczenia. W przeciwieństwie do większości płyt dostępnych na rynku, cewki indukcyjne nie są okrągłe, a kwadratowe, wiec powierzchnie płyty maksymalnie się wykorzystuje (funkcja FlexiSpace). Pod dużym garnkiem urządzenie automatycznie połączy dwa pola w jedną strefę grzania (AutoBridge).

Inne ułatwienia? Choćby specjalne ustawienie 3 programów gotowych, które utrzymują stałą temperaturę dla danego dania. 42°C są idealne do topienia masła czy czekolady. W 70°C podgrzejesz zupę i sosy. W 94°C ugotujesz makaron lub ryz.

BŁYSKAWICZNIE

Funkcja PowerBooster zwiększa moc grzania i pozwala na szybkie przygotowanie potraw. W minutę zagotujesz 0,4 l wody! Krótszy czas gotowania czy smażenia oznacza też mniejszą stratę cennych substancji odżywczych. Zdrowo i komfortowo.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

STEROWANIE? BEZ KŁOPOTU

Dzięki zastosowaniu slidera, wybór mocy grzania jest płynny i precyzyjny. Wystarczy przesunąć lub wybrać żądaną moc na panelu. Za sprawą funkcji PowerChoice urządzenie dostosujesz do jedno- lub trójfazowej instalacji elektrycznej.

Płyta indukcyjna amica
Autor: materiały prasowe Amica Płyta indukcyjna Amica 2.0

W WERSJI SLIM

Płytę indukcyjną 2.0 zamontujesz praktycznie w każdym blacie. Gdy pod płytą planujesz szufladę, blat może mieć zaledwie 12 mm grubości.

NASZYM ZDANIEM
Płyta indukcyjna amica

Autor: materiały prasowe Amica

Płyta indukcyjna Amica 2.0

Płyta indukcyjna 2.0 zużywa do 40% mniej energii w porównaniu ze standardową płytą ceramiczną. Ale nie tylko to mnie do niej przekonuje. Została wyposażona w wiele przydatnych funkcji, m.in. Pauzy, która po wyłączeniu (według potrzeb) wszystkich aktywnych pól, zapamiętuje ich ustawienia do czasu wznowienia gotowania. Jest też blokada uniemożliwiająca przypadkowe uruchomienie płyty albo zmianę ustawień w czasie jej pracy. To ważne, gdy w domu są dzieci, bo chodzi o ich bezpieczeństwo.