Otwórz się na wygodę. System listew Vello od GTV

2021-05-07 13:41
Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

Gładkie, minimalistyczne fronty szafek od lat inspirują projektantów i architektów. Nic dziwnego – takie meble nie przytłaczają wnętrza, zapewniają komfort użytkowania. W tym miesiącu znakiem Rekomendacji wyróżniliśmy system listew Vello marki GTV, który pomaga stworzyć nowoczesną kuchnię z ukrytymi uchwytami.

W kuchni zawsze dużo się dzieje, a szuflady i szafki są w ciągłym ruchu: odsuwane, otwierane, zamykane, uchylane. Dlatego tak ważne jest, by dostęp do nich nie był utrudniony lub niewygodny. Ta idea przyświecała inżynierom przy projektowaniu systemu Vello. Cel był jeden: stworzyć takie rozwiązanie, które poprawi funkcjonalność mebla, będzie pasować do każdej zabudowy i wpisze się w cieszący się ogromną popularnością trend – minimalizm we wnętrzu. Produkt marki GTV to nie tylko listwa eliminująca obecność uchwytów.

To również innowacyjna technologia oświetlenia i kilka opcji montażu, które pozwalają użytkownikowi dostosować wygląd i sposób otwierania mebla. Profile Vello możemy w prosty sposób zamontować do wewnętrznego boku w korpusie szafki, do wyfrezowanych wcześniej punktów. Innym wariantem jest przymocowanie końca listwy do zewnętrznej strony mebla i zastosowanie estetycznych zaślepek. Wybór ostatecznie należy do nas.

A co ze sprzątaniem? Mamy dobrą wiadomość. Gładkie fronty bardzo łatwo utrzymać w czystości – wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je szmatką. By dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na stronę gtv.com.pl

Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

WOLNOŚĆ WYBORU

Wykonane z najwyższej jakości materiałów listwy Vello dostępne są w czterech modnych wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, stali szczotkowanej oraz aluminium. Dzięki profilom całkowicie zintegrowanym z frontami mebli – kuchnia prezentuje się nowocześnie i jest łatwa w sprzątaniu.

Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

DYSKRETNA ILUMINACJA

Uniwersalność systemu Vello jest jedną z jego największych zalet. Ale warto również wspomnieć o tym, że stworzone przez specjalistów GTV listwy to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie ze zintegrowanym, energooszczędnym oświetleniem LED. Otwierając szafki czy szuflady, nie musimy już włączać górnego światła.

NASZYM ZDANIEM
szuflady z profilami VELLO marki GTV

Autor: materiały prasowe GTV

szuflady z profilami VELLO marki GTV

Bezuchwytowa zabudowa prezentuje się atrakcyjnie zarówno w dużych, przestronnych pomieszczeniach, jak i w małych aneksach kuchennych. Nie zapominajmy również o szerokiej gamie barwnej listew Vello. Jeśli zależy nam na urządzeniu prawdziwie loftowego wnętrza, wybierzmy modele czarne lub w kolorze szczotkowanej stali. Ten sam zestaw sprawdzi się w przypadku modnych szarych mebli. Natomiast kuchniom białym, wykończonym jasnym drewnem, szyku dodadzą profile aluminiowe lub białe.

LICZY SIĘ WNĘTRZE

W skład serii Vello wchodzą profile poziome i pionowe, każdy z nich pozwala na uzyskanie innego efektu. Podświetlony profil w kształcie litery C (1), umieszczony między dwoma szufladami, ułatwi ich otwieranie od góry i od dołu. Zamontowany pod blatem profil L (2), również wyposażony w listwę LED, oświetli wnętrze górnych szuflad i szafek znajdujących się pod nim. Pionowa listwa T (3) pomoże dostać się do wnętrza wysokiej szafki cargo, opcja podwójna (4) otworzy dwa niezależne fronty,

listwy vello
Autor: materiały prasowe GTV
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021