Otwórz się na wygodę. System listew Vello od GTV

2021-05-07 13:41

Gładkie, minimalistyczne fronty szafek od lat inspirują projektantów i architektów. Nic dziwnego – takie meble nie przytłaczają wnętrza, zapewniają komfort użytkowania. W tym miesiącu znakiem Rekomendacji wyróżniliśmy system listew Vello marki GTV, który pomaga stworzyć nowoczesną kuchnię z ukrytymi uchwytami.

Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

Spis treści

  1. WOLNOŚĆ WYBORU
  2. DYSKRETNA ILUMINACJA
  3. LICZY SIĘ WNĘTRZE

W kuchni zawsze dużo się dzieje, a szuflady i szafki są w ciągłym ruchu: odsuwane, otwierane, zamykane, uchylane. Dlatego tak ważne jest, by dostęp do nich nie był utrudniony lub niewygodny. Ta idea przyświecała inżynierom przy projektowaniu systemu Vello. Cel był jeden: stworzyć takie rozwiązanie, które poprawi funkcjonalność mebla, będzie pasować do każdej zabudowy i wpisze się w cieszący się ogromną popularnością trend – minimalizm we wnętrzu. Produkt marki GTV to nie tylko listwa eliminująca obecność uchwytów.

To również innowacyjna technologia oświetlenia i kilka opcji montażu, które pozwalają użytkownikowi dostosować wygląd i sposób otwierania mebla. Profile Vello możemy w prosty sposób zamontować do wewnętrznego boku w korpusie szafki, do wyfrezowanych wcześniej punktów. Innym wariantem jest przymocowanie końca listwy do zewnętrznej strony mebla i zastosowanie estetycznych zaślepek. Wybór ostatecznie należy do nas.

A co ze sprzątaniem? Mamy dobrą wiadomość. Gładkie fronty bardzo łatwo utrzymać w czystości – wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je szmatką. By dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na stronę gtv.com.pl

Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

WOLNOŚĆ WYBORU

Wykonane z najwyższej jakości materiałów listwy Vello dostępne są w czterech modnych wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, stali szczotkowanej oraz aluminium. Dzięki profilom całkowicie zintegrowanym z frontami mebli – kuchnia prezentuje się nowocześnie i jest łatwa w sprzątaniu.

Szuflady z profilami VELLO marki GTV
Autor: materiały prasowe GTV Szuflady z profilami VELLO marki GTV

DYSKRETNA ILUMINACJA

Uniwersalność systemu Vello jest jedną z jego największych zalet. Ale warto również wspomnieć o tym, że stworzone przez specjalistów GTV listwy to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie ze zintegrowanym, energooszczędnym oświetleniem LED. Otwierając szafki czy szuflady, nie musimy już włączać górnego światła.

NASZYM ZDANIEM
szuflady z profilami VELLO marki GTV

Autor: materiały prasowe GTV

szuflady z profilami VELLO marki GTV

Bezuchwytowa zabudowa prezentuje się atrakcyjnie zarówno w dużych, przestronnych pomieszczeniach, jak i w małych aneksach kuchennych. Nie zapominajmy również o szerokiej gamie barwnej listew Vello. Jeśli zależy nam na urządzeniu prawdziwie loftowego wnętrza, wybierzmy modele czarne lub w kolorze szczotkowanej stali. Ten sam zestaw sprawdzi się w przypadku modnych szarych mebli. Natomiast kuchniom białym, wykończonym jasnym drewnem, szyku dodadzą profile aluminiowe lub białe.

LICZY SIĘ WNĘTRZE

W skład serii Vello wchodzą profile poziome i pionowe, każdy z nich pozwala na uzyskanie innego efektu. Podświetlony profil w kształcie litery C (1), umieszczony między dwoma szufladami, ułatwi ich otwieranie od góry i od dołu. Zamontowany pod blatem profil L (2), również wyposażony w listwę LED, oświetli wnętrze górnych szuflad i szafek znajdujących się pod nim. Pionowa listwa T (3) pomoże dostać się do wnętrza wysokiej szafki cargo, opcja podwójna (4) otworzy dwa niezależne fronty,

listwy vello
Autor: materiały prasowe GTV
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE