Czuły i skuteczny. 5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W

2019-10-01 6:00

Zbliża się jesień i okres grzewczy, a wraz z nimi jakość powietrza w naszych domach może się pogarszać. Dlatego właśnie teraz Rekomendacją wyróżniamy 5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W z technologią Plasmacluster, funkcją nawilżania oraz automatycznego czyszczenia filtra wstępnego.

Można mu zaufać, bo doskonale wie, co robi. Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania Sharp KI-G75EU-W działa w oparciu o dane z aż 5 czujników: kurzu (w tym pyłu PM2.5), zapachów, światła, temperatury i wilgotności. Dzięki temu automatycznie dobierane parametry jego pracy służą naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Duża w tym zasługa opatentowanej przez Sharp technologii Plasmacluster, która naśladuje naturę w jonizacji powietrza. Jak to działa? Wyładowania plazmy wywołują emisję jonów dodatnich i ujemnych, które przywierają m.in. do drobin pleśni i innych grzybów oraz wirusów, doprowadzając do rozpadu i unieszkodliwienia niebezpiecznych cząstek. A ten model oczyszczacza został wyposażony w bardzo mocny generator jonów Plasmacluster. Oznacza to, że na 1 cm3 stężenie jonów wynosi aż 25 000!

Korzyści z posiadania urządzenia zauważymy szybko – świeższe i nawilżone powietrze wolne od kurzu i drobnoustrojów da nam dużo energii za dnia, a nocą regenerujący sen.

Czuły i skuteczny. 5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W

Autor: mat. prasowe Sharp

JAK SKROJONY NA MIARĘ  Nowoczesny design urządzenia gładko wpisuje się we wnętrza w modnych stylach skandynawskim i minimalistycznym. Choć nieduże (ma zaledwie 40 cm szerokości), jest w stanie utrzymać czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu o powierzchni nawet 56 m2.

Suche powietrze szkodzi człowiekowi. Kiedy poziom wilgotności spada poniżej 40%, ustaje ruch rzęsek filtrujących powietrze i do płuc dostaje się więcej zanieczyszczeń. Błony śluzowe gardła i nosa wysuszają się szybciej. Spojówka i skóra są narażone na podrażnienie. Z drugiej strony wilgotność wyższa niż 60% sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Dlatego to wielka ulga, że o właściwe nawilżenie powietrza Sharp KI-G75EU-W może zadbać sam.

Więcej na sharphomeappliances.com

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE