Srebrzysty blask. Linia cegieł i płytek klinkierowych Margate marki Röben

2019-11-01 1:00

Dzięki efektownemu wybarwieniu i intrygującej fakturze lica świetnie pracuje ze światłem. Co ważne, zalety wizualne łączy ze znakomitymi parametrami technicznymi. Naszą Rekomendacją wyróżniamy linię cegieł i płytek klinkierowych Margate marki Röben, doskonałą do twórczych zastosowań nie tylko w mieszkaniu.

Srebrzysty blask. Linia cegieł i płytek klinkierowych Margate marki Röben
Autor: mat. pras. Röben UROK ZMIENNOŚCI Cegły i płytki Margate mienią się różnymi odcieniami szarości, dzięki czemu zachęcają do eksperymentów z oświetleniem. Niemal białe w porannym słońcu lub białym świetle lamp, w ciepłej poświacie popołudnia czy wieczoru uwypuklają ton grafitowy.

Walory dekoracyjne linia Margate zawdzięcza ciemnej bazie pokrytej dwoma odcieniami szarości. Choć powierzchnia klinkieru wydaje się delikatna, w rzeczywistości jest niezwykle trwała i odporna na czynniki atmosferyczne. Właśnie dlatego cegły i płytki można z powodzeniem stosować zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, choćby na elewacji.

Roben. Młode lico tradycji
Autor: mat. pras. Röben INTRYGUJĄCA FAKTURA. Produkty z linii Margate przyciągają uwagę nieregularnym licem. Wszelkie nierówności, wgłębienia, zadrapania czynią każdą cegłę i płytkę przedmiotem unikatowym. Również tę cechę warto podkreślić odpowiednim oświetleniem. Spójna linia obejmująca cegły i płytki (także kątowe) daje dużą swobodę projektowania wystroju i wnętrz, i elewacji.

Firma Röben zachęca nas przy tym do poszukiwania atrakcyjnych, również nietypowych układów. Cegły oferowane są w klasycznym formacie NF (240x115x71 mm) i wydłużonym LDF (290x115x52 mm), płytki w analogicznym PENF (240x14x71 mm) oraz PELDF (290x14x52 mm), a także w postaci płytki kątowej.

Linia Margate kryje w sobie duże możliwości aranżacyjne. Jak je wykorzystać? Wystarczy uruchomić wyobraźnię. Więcej na roben.pl

Srebrzysty blask. Linia cegieł i płytek klinkierowych Margate marki Röben

Autor: mat. pras. Röben

UROK ZMIENNOŚCI Cegły i płytki Margate mienią się różnymi odcieniami szarości, dzięki czemu zachęcają do eksperymentów z oświetleniem. Niemal białe w porannym słońcu lub białym świetle lamp, w ciepłej poświacie popołudnia czy wieczoru uwypuklają ton grafitowy.

Cenimy takie materiały wykończeniowe, które pozwalają nadać spójny rys mieszkaniu i jego otoczeniu – np. wizualnie powiązać salon z tarasem. Cegły i płytki Margate o korzystnych parametrach, m.in. mrozoodporności oraz reakcji na ogień, umożliwiają tego rodzaju działania. Sprawdzą się zarówno w obudowie kominka, jak i w ogrodzie. Wprowadzą do domu tak pożądany ład.

Roben. Młode lico tradycji
Autor: mat. pras. Röben MŁODE LICO TRADYCJI Cegła klinkierowa jest materiałem ponadczasowym. Jednak linia Margate – bez wątpienia za sprawą modnej kolorystyki i struktury lica – prezentuje się nad wyraz nowocześnie.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE