Aranżacja wnętrz domu z basenem znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego!

2016-05-20 19:28 Redakcja

Gościmy we wnętrzach domu najbardziej znanego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Dom z basenem, o powierzchni  500m², pod Łodzią został wyposażony raczej oszczędnie. Jest to bowiem właściwie siedziba firmy niż dom rodzinny. Krzysztof Rutkowski spędza w domu z basenem raczej niewiele czasu. Dom detektywa mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+

W cyklu Domy Gwiazd Domo+ gościmy dzisiaj z wizytą u najbardziej znanego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Nie jest to dom rodzinny detektywa, znajduje się tu siedziba jego firmy i biuro.  Stąd ten oszczędny raczej w formie wystrój.  Cała aranżacja wnętrz tego pięciuset metrowego domu została zaprojektowana przez samego właściciela czyli Krzysztofa Rutkowskiego. Zobaczmy jak urządził dom z basenem detektyw Krzysztof Rutkowski.

Aranżacja salonu w domu Krzysztofa Rutkowskiego

Bazą aranżacji salonu są jasne ściany i ciemno – brązowa drewniana podłoga. Jedynymi meblami w przestronnym salonie są obite czerwoną skórą meble wypoczynkowe, stolik kawowy i sprzęt RTV. To tak naprawdę niezbędne meble do odpoczynku po pracy lub podczas spotkania z pracownikami i klientami. Mimo wszystko znajdziemy tutaj kilka drobiazgów dekoracyjnych, nawet w kształcie serca oraz sztukę – kolorowy obraz. Stół do jadalni, ze szklanym blatem, jest autorstwa właściciela domu. Z salonu jest wygodne wyjście do ogrodu, w którym powstał, zresztą według projektu detektywa, całkiem spory basen.

Zobacz także: mieszkanie blogerki modowej Macdemian Girl

Aranżacja kuchni z nietypową wyspą kuchenną

W kuchni Krzysztof Rutkowski lubi się relaksować, potrafi spędzać długie godziny na przygotowywaniu raczej tradycyjnych niż wymyślnych potraw. Nietypowa wyspa kuchenna, wyposażona tylko w płytę do gotowania, powstała także na podstawie projektu właściciela domu. Fronty szafek to ciemny egzotyczny fornir połączony z lakierowaną w jasnym kolorze płytą mdf, czyli  często spotykany i bezpieczny motyw w aranżacji kuchni.

Zobacz także: jak mieszka chirurg gwiazd dr Krzysztof Gojdź

 

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl