Białe meble w kuchni wyglądają stylowo, a wnętrzu nadają nietypowego, odświętnego charakteru. Projekty kuchni z białymi meblami będą ciekawie wyglądać w klasycznych i nowoczesnych zestawieniach.

Białe meble w kuchni: smak tradycji

Rzędy białych mebli w kuchni, o tradycyjnych frontach i kształtach, sprawdzą się w kuchniach w stylu angielskim, prowansalskim oraz skandynawskim. Białe meble w takiej kuchni łączymy z klasycznymi dodatkami – zasłonkami w kratkę czy kwiaty, zazdroskami, ludowymi elementami z fajansu czy w dekoracjach. Taki projekt kuchni sprawdzi się w połączeniu z podłogą z drewna i na przykład cegłą na ścianie. Połączenie elementów wyposażenia i dekoracji z podobnym stylu nada wnętrzu sielskiego i przytulnego charakteru.

Białe meble w kuchni: nowoczesny projekt kuchni

Nie tylko tradycyjna kuchnia będzie wyglądała ładnie z białymi meblami. Dobrze sprawdzą się też w projekcie nowoczesnej kuchni – z frontami z MDFu, lakierowanymi lub matowymi oraz z różnymi kolorami szafek górnych i dolnych. Białe meble w kuchni nowoczesnej są proste i funkcjonalne. Dobrze prezentują się w towarzystwie chromowanych kuchennych sprzętów, szkła i kamienia na ścianie.

Niezależnie od stylu w projekcie kuchni, białe meble sprawdzą się prawie w każdym wnętrzu. Zestawione z jednym lub kilkoma kolorami wiodącymi dadzą ciekawy efekt w aranżacji kuchni. Zobacz propozycje i zdjęcia kuchni w naszej galerii!