Jak mieszkają Arek Milik i Agatycze? Para pochwaliła się apartamentem w Turynie

2022-11-22 11:31

Odkąd Arkadiusz Milik podpisał kontakt z Juventusem, musiał poważnie zacząć myśleć nad przeprowadzką do Włoch. Wygląda na to, że się udało! Piłkarz pokazał kilka kadrów ze swojego nowego mieszkania, a jego dziewczyna, Agata Sieramska, chętnie chwali się treningami na pięknym poddaszu.

Mieszkanie Milika i Agatycze
Autor: instagram.com/arekmilil

Do tej pory Milik grał we francuskim klubie Olympique Marsylia, jednak został wypożyczony do Juventusu, więc parę czekała przeprowadzka. Kiedy wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik, para pokazała skrawek swojego gniazdka w Turynie na Instagramie. Piłkarz podpisał je po włosku: “Finalmente a casa nuova con mio”, co znaczy “W końcu w nowym domu z moją” (księżniczką - to słowo zastąpił emotikon).

Jak mieszka Arkadiusz Milik?

Mieszkanie jest urządzone w jasnych kolorach. Na podłodze ułożono dębową podłogę we francuską jodełkę, a na białych ścianach pojawiła się elegancka sztukateria. Na zdjęciu możemy podziwiać parę, w dużym stojącym lustrze.

Mieszkanie Arkadiusza Milika
Autor: instagram.com/arekmilik

Zdaje się, że całe mieszkanie znajduje się na poddaszu, o czym świadczą liczne okna dachowe i skosy. Więcej ujęć mieszkania Arkadiusza Milika można poglądnąć na instagramie jego dziewczyny. Agatycze często zamieszcza tam wideo, na których ćwiczy. Baczne oko dostrzeże jednak, jak dokładnie wygląda mieszkanie pary.

Mieszkanie Arkadiusza Milika i Agatycze
Autor: instagram.com/agatycze

Pod sporym skosem znajduje się spora, czarna albo grafitowa kanapa, naprzeciwko której ustawiono telewizor. Obok niego pojawiła się monstera w białej doniczce. Koło kanapy można zauważyć designerski stolik.

Mieszkanie Arka Milika i Agatycze
Autor: instagram.com/arekmilik, instagram.com/agatycze

Wygląda na to, że z mieszkania Milika i Agatycze można wyjść na taras, gdzie Agata Sieramska często raczy się kawą.

Mieszkanie Milika i Agatycze
Autor: instagram.com/agatycze

Udało się nam również podglądnąć sypialnię Arkadiusza Milika. Za dużym, szarym tapicerowanym łóżkiem pojawił się zagłówek w takim samym kolorze, a część sufitu ozdobiono czarnym kamieniem. Tu, w przeciwieństwie do salonu, na podłodze nie ma drewna, a szare płytki. Stylowo?

Mieszkanie Milika i Agatycze
Autor: instagram.com/agatyczne

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE