Marmur w kuchni, eleganckie sztukaterie, widok na Tatry - Marina pokazała wnętrza domu w Zakopanem

2022-08-19 11:52

W ubiegłym roku na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się zakupem działki w Zakopanem. Do tej pory trwają intensywne prace nad budową i wyposażeniem górskiej posiadłości. Wczoraj piosenkarka zaskoczyła fanów i pokazała kilka ujęć z wnętrz – trzeba przyznać, że robią wrażenie!

marina
Autor: instagram.com/marina_official

Spis treści

  1. Dom Mariny w Zakopanem
  2. Domy Mariny i Wojciecha Szczęsnych

Dom Mariny w Zakopanem

Zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia Marina spędziła w gronie najbliższych w polskich górach. Ale rodzinna celebracja nie była jedynym powodem, dla którego piosenkarka udała się do Zakopanego.

Pod jednym ze swoich zdjęć na tle Tatr wokalistka napisała wymownie: „Działeczka kupiona, misja zakończona”. Instagramowe zdjęcie Marina opatrzyła też hasztagiem #Zakopane.

Po kilku miesiącach intensywnych prac budowlano-remontowych żona Wojciecha Szczęsnego w końcu pokazała na Instagramie, jak bajeczna górska posiadłość wygląda od środka.

dom mariny
Autor: instagram.com/marina_official

Z kilku ujęć kuchni, salonu i przedpokoju możemy wywnioskować, że wnętrza domu Mariny w Zakopanem są utrzymane w neutralnej kolorystyce – głównie bieli. Eleganckie sztukaterie pokrywają ściany w korytarzu i salonie.

Kuchenna zabudowa również jest biała, częściowo przeszklona, z eleganckimi frezowaniami. Ścianę nad blatem pokrywa marmur, który z jednej strony przełamuje monotonię bieli, a z drugiej – wprowadza odrobinę luksusu do kuchni.

marina
Autor: instagram.com/marina_official

Białym marmurem z delikatnym użyleniem obłożony jest także stylowy kominek w salonie. W pokoju dziennym nie zabrakło też dużych przeszkleń, z których rozciąga się piękny widok na Tatry.

marina
Autor: instagram.com/marina_official

Domy Mariny i Wojciecha Szczęsnych

Marina wraz z mężem i synkiem Liamem na co dzień mieszka w Turynie (Wojciech Szczęsny jest bramkarzem w klubie Juventus Turyn). Para może pochwalić się całkiem imponującym portfolio nieruchomości. Wiadomo, że oprócz domu w Turynie, piosenkarka i piłkarz posiadają dom pod Warszawą oraz willę w Hiszpanii. W zeszłym roku dołączyła do nich posiadłość w Zakopanem.

Gdy w zeszłym roku Marina ogłosiła w mediach społecznościowych zakup działki w Zakopanem, wielu fanów zastanawiało się, czy rodzina Szczęsnych planuje przenieść się do zimowej stolicy Polski na stałe.

W rozmowie z Faktem piosenkarka przyznała, że na razie nie zamierza wyprowadzać się z Turynu. Zakup nieruchomości w górach był dla niej i jej męża po prostu kolejną inwestycją:

- Od lat inwestujemy w nieruchomości za granicą i w Polsce. Niedługo rozpoczniemy kolejną budowę na Podhalu – przyznała w rozmowie z dziennikiem piosenkarka.

Czekamy zatem na kolejne zdjęcia wnętrz i trzymamy kciuki, by prace przebiegały bez żadnych komplikacji!