Jak mieszka Grzegorz Krychowiak? Żona piłkarza pokazała ich bajeczny apartament w Paryżu

2022-11-21 9:26

Żona Grzegorza Krychowiaka pochwaliła się jakiś czas temu zdjęciem przepięknego apartamentu w Paryżu. Luksusowy salon łączy w sobie styl nowoczesny z elegancją starych paryskich kamienic.

krychowiak
Autor: instagram.com/celiajaunat Grzegorz Krychowiak z żoną, Celią Jaunat-Krychowiak

Tak mieszka Grzegorz Krychowiak w Paryżu

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej znanych i cenionych piłkarzy polskiego pochodzenia. Rozchwytywany sportowiec może pochwalić się niemałymi zarobkami, które pozwalają wieść dostatnie życie i otaczać się luksusami, takimi jak na przykład ekskluzywny apartament w jednej z paryskich kamienic.

Zdjęciem paryskiego gniazdka pochwaliła się na Instagramie żona polskiego piłkarza, Celia Jaunat. Piękna WAG opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem „Nothing like home”.

Co najbardziej uderza w paryskim salonie Krychowiaków to idealne połączenie stylu paryskich kamienic z ich drewnianymi parkietami, wysokimi sufitami, sztukateriami ściennymi i ozdobnymi gzymsami z nowoczesnymi, designerskimi meblami.

Paryskie kamienice osiągają nawet 3.2 m wysokości, co w przypadku apartamentu Celii i Grzegorza jest bardzo prawdopodobne – wystarczy spojrzeć na wąskie i wysokie okna, przez które do pomieszczenia wpada mnóstwo dziennego światła.

Przestronny pokój pomalowany jest na biało, a ściany dodatkowo ozdobione są sztukateriami oraz dekoracyjnymi gzymsami. Sufit również zdobi płaskorzeźba, a jej „przedłużeniem” jest kryształowy żyrandol, kwintesencja paryskiego szyku.

apartament w paryżu
Autor: instagram.com/celiajaunat

W salonie jedną ze ścian zajmuje przeszklony kominek, również bogato zdobiony. Nad nim wisi ogromne lustro w misternie rzeźbionej złotej ramie. Co ciekawe, złote elementy pojawiają się w kilku miejscach, ale są zawsze subtelne, nie przytłaczają aranżacji. W paryskim stylu chodzi przede wszystkim o harmonię wszystkich elementów i uzyskanie efektu „niewymuszonej elegancji”.

Nutę nowoczesności wprowadzają do apartamentu designerskie meble – beżowe sofy, ułożone symetrycznie naprzeciwko siebie; bloki biało-czarnego marmuru pełniące rolę stolików; efektowny czarny fotel ze szklanymi oparciami, a także szklany stolik kawowy na złotych nóżkach.

Wnętrze ociepla drewniany parkiet ułożony w jodełkę, stylowy dywan w szarym odcieniu oraz grube zasłony w kolorze beżu. Aranżacja salonu Krychowiaków z jednej strony zachęca do relaksu, a z drugiej jest idealną przestrzenią reprezentacyjną.