Jak mieszka Grzegorz Krychowiak? Żona piłkarza pokazała ich bajeczny apartament w Paryżu

2022-11-21 9:26

Żona Grzegorza Krychowiaka pochwaliła się jakiś czas temu zdjęciem przepięknego apartamentu w Paryżu. Luksusowy salon łączy w sobie styl nowoczesny z elegancją starych paryskich kamienic.

krychowiak
Autor: instagram.com/celiajaunat Grzegorz Krychowiak z żoną, Celią Jaunat-Krychowiak

Tak mieszka Grzegorz Krychowiak w Paryżu

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej znanych i cenionych piłkarzy polskiego pochodzenia. Rozchwytywany sportowiec może pochwalić się niemałymi zarobkami, które pozwalają wieść dostatnie życie i otaczać się luksusami, takimi jak na przykład ekskluzywny apartament w jednej z paryskich kamienic.

Zdjęciem paryskiego gniazdka pochwaliła się na Instagramie żona polskiego piłkarza, Celia Jaunat. Piękna WAG opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem „Nothing like home”.

Co najbardziej uderza w paryskim salonie Krychowiaków to idealne połączenie stylu paryskich kamienic z ich drewnianymi parkietami, wysokimi sufitami, sztukateriami ściennymi i ozdobnymi gzymsami z nowoczesnymi, designerskimi meblami.

Paryskie kamienice osiągają nawet 3.2 m wysokości, co w przypadku apartamentu Celii i Grzegorza jest bardzo prawdopodobne – wystarczy spojrzeć na wąskie i wysokie okna, przez które do pomieszczenia wpada mnóstwo dziennego światła.

Przestronny pokój pomalowany jest na biało, a ściany dodatkowo ozdobione są sztukateriami oraz dekoracyjnymi gzymsami. Sufit również zdobi płaskorzeźba, a jej „przedłużeniem” jest kryształowy żyrandol, kwintesencja paryskiego szyku.

apartament w paryżu
Autor: instagram.com/celiajaunat

W salonie jedną ze ścian zajmuje przeszklony kominek, również bogato zdobiony. Nad nim wisi ogromne lustro w misternie rzeźbionej złotej ramie. Co ciekawe, złote elementy pojawiają się w kilku miejscach, ale są zawsze subtelne, nie przytłaczają aranżacji. W paryskim stylu chodzi przede wszystkim o harmonię wszystkich elementów i uzyskanie efektu „niewymuszonej elegancji”.

Nutę nowoczesności wprowadzają do apartamentu designerskie meble – beżowe sofy, ułożone symetrycznie naprzeciwko siebie; bloki biało-czarnego marmuru pełniące rolę stolików; efektowny czarny fotel ze szklanymi oparciami, a także szklany stolik kawowy na złotych nóżkach.

Wnętrze ociepla drewniany parkiet ułożony w jodełkę, stylowy dywan w szarym odcieniu oraz grube zasłony w kolorze beżu. Aranżacja salonu Krychowiaków z jednej strony zachęca do relaksu, a z drugiej jest idealną przestrzenią reprezentacyjną.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE