Tak mieszkają Lewandowscy na Majorce. Luksusowa willa z basenem może budzić zazdrość

2022-07-27 11:10

Anna i Robert Lewandowscy od kilkunastu lat mieszkają w Niemczech. Teraz, gdy piłkarz zagra w barwach FC Barcelona, para wraz z córeczkami przeprowadzi się do Hiszpanii. Niewiele osób wie, że Lewandowscy mają już jedną posiadłość w Hiszpanii, a dokładnie na Majorce. Willa jest naprawdę godna pozazdroszczenia!

willa lewandowskich
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba, instagram.com/_rl9

Willa Lewandowskich na Majorce

Już rok temu media donosiły, że Lewandowscy kupili na Majorce okazałą willę. Portal diariodemallorca.es pisał, że imponująca posiadłość piłkarza na hiszpańskiej wyspie miała kosztować nawet 3.5 miliona euro (dzisiaj to ok. 16.7 milionów złotych).

Willa Lewandowskich nie ma bezpośredniego widoku i dostępu do morza, ale dzięki swojemu usytuowaniu, zapewnia im maksymalną prywatność. Dom ma powierzchnię 411 metrów kwadratowych i znajduje się na 1200 metrach działki otoczonej bujną roślinnością.

Dzięki udostępnianym na Instagramie zdjęciom i filmom fani Roberta i Anny mogą podejrzeć, jak znana para urządziła się na słonecznej Majorce.

Aura wyspy i przyjemny klimat sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, co też cała rodzina Lewandowskich chętnie robi. Przestronny taras z jasnego kamienia to doskonałe miejsce do relaksu lub ćwiczeń.

Natomiast w okazałym basenie, który szczególnie upodobały sobie pociechy Lewandowskich, można popływać lub schłodzić się w upalne dni.

W ogrodzie pełnym pęknej, bujnej roślinności znalazł się też duży, drewniany stół, przy którym znana para może spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Anna Lewandowska kilkukrotnie pokazała też wnętrze swojej hiszpańskiej kuchni. Pomieszczenie jest jasne, przestronne i urządzone w neutralnych kolorach. Uwagę zwracają m.in. białe meble oraz klimatyczne dodatki ustawione na długich półkach.

W domu swój kącik (pełen zabawek) mają też córki Lewandowskich – Klara i Laura.

willa lewandowskich
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba