Sylwia Bomba pokazała nową łazienkę. Jest olbrzymia, ale trochę wieje nudą

2023-04-27 15:38

Sylwia Bomba wreszcie wprowadziła się do swojego wymarzonego domu i znów pokazała jego wnętrza. Po wizualizacjach przyszedł jednak czas na realizację! Dzisiaj sprawdzamy, jak wykończyła swoją łazienkę.

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba to Instagramerka z prawdziwego zdarzenia. Na Instagramie obserwuje ją ponad 800 tys. osób, a rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie telewizji TTV “Gogglebox”

Kontrowersyjny format, w którym uczestnicy oglądają telewizję i na bieżąco komentują, co dzieje się na ekranie, o dziwo okazał się strzałem w dziesiątkę, a Bomba odcina kupony od swojej popularności.

Łazienka w nowym domu Sylwii Bomby

Sylwia Bomba błyskawicznie przeprowadziła się do nowego gniazdka. Pod koniec zeszłego roku pokazywała gołe mury, a po kilku miesiącach nagrywa nowe stories już z wnętrz urządzonego przez siebie domu. Dziś zaglądamy do jej łazienki

Łazienka Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Ta została urządzona w kolorach, które na zdjęciach są naprawdę trudne do określenia: ni to szarości, ni to beże. Biorąc jednak pod uwagę wizualizacje, jakie wcześniej pokazała Bomba, można ostrożnie stwierdzić, że płytki w łazience zostały dopasowane do szafki w kolorze cappuccino, co za tym idzie, bliżej im jednak do beżu.

Łazienka Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Spora szafka zajęła całą przestrzeń pod podświetlaną taflą lustra, a w znajdujący się na niej blat wpuszczono aż dwie umywalki. Nad każdą z nich zamontowano czarne baterie. Na stories opublikowanych przez Sylwię na Instagramie widzimy, że pod oknem zamontowano już wannę, a na przeciwko umywalek muszlę oraz podwieszaną szafkę.

Cała przestrzeń urządzono w minimalistyczny i prosty sposób. Próżno szukać tam ornamentów, zdobień, a nawet dekoracji. Zapewne na te ostatnie dopiero przyjdzie czas, kiedy Sylwia w pełni się urządzi w nowym domu. Podoba się wam?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają