Pokój córki Sylwii Bomby wygląda jak dla małej księżniczki. Jest nawet różowa toaletka

2023-04-20 13:47

Dom Sylwii Bomby staje się coraz bardziej przytulny. Influenserka jeszcze niedawno pokazywała gołe mury, a teraz już większość pomieszczeń jest wykończona. Kilka dni temu Bomba pochwaliła się, jak prezentuje się pokój jej córeczki Antosi.

Sylwia Bomba i jej córka
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba w przestrzeni publicznej pojawiła się dzięki programowi “Googlebox”. Zadaniem celebrytki było po prostu oglądanie telewizji i komentowanie tego, co widzi na ekranie. Format jednak chwycił i zyskał grono fanów, a Bomba 820 tys. obserwujących na Instagramie. Później można było oglądać ją jeszcze w “Tańcu gwiazdami”, a teraz spełnia się jako influenserka. 

Jak wygląda pokój córki Sylwii Bomby?

Niecałe dwa miesiące temu Sylwia Bomba pokazała wizualizacje pokoju Tosi, a teraz możemy przekonać się, jak się ma projekt do rzeczywistości. Trzeba przyznać, że dużo lepiej prezentuje się na żywo. Wizualizacje budziły obawy, że będzie tam zbyt sterylnie i biało. 

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Tymczasem pokój urządzono w bardzo delikatnej odcieniach szarości, starannie dobierając do niej delikatne różowe dodatki. Na szaro pomalowano ściany, a za różowym łóżkiem Tosi położono subtelną tapetę w białe gwiazdki. Nad łóżkiem z kolei zawisły trzy dekoracje przedstawiające balony.

Sylwia Bomba - pokój córki
Autor: instagram.com/sylwiabomba

W pokoju dziewczynki znalazła się nawet prawdziwa, różowa toaletka, godna małej księżniczki oraz niewielki taborecik w tym samym kolorze. Niedaleko niej stanęła biała komoda, na której ustawiono wiklinowe kosze. Z kolei nad siedziskiem zawisły cztery obrazki w białych ramkach przedstawiające różne zwierzęta.

Sylwia Bomba - pokój córki
Autor: instagram.com/sylwiabomba

- Słuchajcie, część domu Antoniny już prawie skończona. Oczywiście nasza ukochana szarość, ale i róż. Nie mamy tylko drzwi, one były robione na zamówienie. Chcę Wam powiedzieć, że wjechała, cukiereczek - opowiadała Bomba na swoim stories.

Podoba się wam?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE