Pokój córki Sylwii Bomby wygląda jak dla małej księżniczki. Jest nawet różowa toaletka

2023-04-20 13:47

Dom Sylwii Bomby staje się coraz bardziej przytulny. Influenserka jeszcze niedawno pokazywała gołe mury, a teraz już większość pomieszczeń jest wykończona. Kilka dni temu Bomba pochwaliła się, jak prezentuje się pokój jej córeczki Antosi.

Sylwia Bomba i jej córka
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba w przestrzeni publicznej pojawiła się dzięki programowi “Googlebox”. Zadaniem celebrytki było po prostu oglądanie telewizji i komentowanie tego, co widzi na ekranie. Format jednak chwycił i zyskał grono fanów, a Bomba 820 tys. obserwujących na Instagramie. Później można było oglądać ją jeszcze w “Tańcu gwiazdami”, a teraz spełnia się jako influenserka. 

Jak wygląda pokój córki Sylwii Bomby?

Niecałe dwa miesiące temu Sylwia Bomba pokazała wizualizacje pokoju Tosi, a teraz możemy przekonać się, jak się ma projekt do rzeczywistości. Trzeba przyznać, że dużo lepiej prezentuje się na żywo. Wizualizacje budziły obawy, że będzie tam zbyt sterylnie i biało. 

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Tymczasem pokój urządzono w bardzo delikatnej odcieniach szarości, starannie dobierając do niej delikatne różowe dodatki. Na szaro pomalowano ściany, a za różowym łóżkiem Tosi położono subtelną tapetę w białe gwiazdki. Nad łóżkiem z kolei zawisły trzy dekoracje przedstawiające balony.

Sylwia Bomba - pokój córki
Autor: instagram.com/sylwiabomba

W pokoju dziewczynki znalazła się nawet prawdziwa, różowa toaletka, godna małej księżniczki oraz niewielki taborecik w tym samym kolorze. Niedaleko niej stanęła biała komoda, na której ustawiono wiklinowe kosze. Z kolei nad siedziskiem zawisły cztery obrazki w białych ramkach przedstawiające różne zwierzęta.

Sylwia Bomba - pokój córki
Autor: instagram.com/sylwiabomba

- Słuchajcie, część domu Antoniny już prawie skończona. Oczywiście nasza ukochana szarość, ale i róż. Nie mamy tylko drzwi, one były robione na zamówienie. Chcę Wam powiedzieć, że wjechała, cukiereczek - opowiadała Bomba na swoim stories.

Podoba się wam?

Przeczytaj również: