Sylwia Bomba pokazała projekt domu. Pokój jej córki może zdawać się nie bombowy, a... sterylny

2023-02-13 12:01

Sylwia Bomba jakiś czas temu kupiła dom dla siebie i swojej córeczki Antosi. Teraz na Instagramie pochwaliła się wizualizacjami wszystkich pomieszczeń. Gwiazda “Gogglebox” postawiła na modne ostatnio jasne, spójne stylistycznie wnętrza.

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Jeszcze kilka miesięcy temu dom Sylwii Bomby był w stanie deweloperskim. Celebrytka nie pozostawia jednak swoich obserwujących na Instagramie w niepewności i chętnie dzieli się z nimi tym, jak będzie wyglądały jego wnętrza.

Salon i kuchnia Sylwii Bomby

Salon Sylwii Bomby będzie urządzony bardzo minimalistycznie. Nie widać tam absolutnie żadnych zbędnych mebli. Być może dlatego, że praktycznie całą przestrzeń wypełnia ogromna, beżowa kanapa. Na dywanie w czarno-białe pasy stanie z kolei stoliczek na metalowych nóżkach i o marmurowym blacie.

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Kuchnia jest otwarta na salon i oddziela ją od tego pomieszczenia niewielka wyspa. Pomieszczenie zajmuje stosunkowo niedużą przestrzeń. Białe, proste szafki zestawiono z tymi w kolorze drewna. 

Sypialnia w jasnych kolorach

Prawie cała ściana za łóżkiem zostanie wyłożona tapicerowanymi panelami. Natomiast jej część obok prawego nakastlika pokryje sztukateria. Nad niewielką szafką nocną zostanie powieszona prosta, czarna lampa. Na panoramicznym oknie pojawi się duża, półprzezroczysta biała roleta.

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Trzy łazienki

W domu Sylwii Bomby będą znajdować się dwie łazienki i jedna ubikacja. Ta należąca do jej córki Tosi będzie cała wyłożona szarymi płytkami, a na jednej ze ścian zostaną położone płytki przedstawiające flamingi.

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Druga łazienka i toaleta są spójne stylistycznie z resztą domu, a więc postawiono w nich na delikatne brązy i beże. 

Pokój Tosi cały w bielach

Krótko mówiąc: cały pokój Tosi będzie biały! Jedynym barwnym akcentem jest drewniana, lakierowana i błyszcząca podłoga oraz klosze lamp o barwie mocno rozbielonego różu. Zdaje się, że Bomba nie pokazała całego pokoju, ponieważ w wizualizacjach, jakie pojawiły się w jej mediach społecznościowych, zabrakło łóżka.

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Możemy jednak na nich zauważyć, że pokój dziewczynki będzie składał się z dwóch części rozdzielonych ścianą. W części sypialnej, właśnie zapewne naprzeciwko łóżka znajdzie się komoda, w drugiej natomiast miejsce do zabawy, niewielkie siedzisko, stoliczek i krzesełko. W pokoju dziewczynki staną również dwie rzeźby w kształcie sarenek! Stylowo?

Przeczytaj również: