Stonowane mieszkanie Izabelli Krzan. Szokuje łazienka godna królowej

2022-12-19 14:08

Chociaż gwiazda TVP, Izabella Krzan, chętnie w swoich mediach społecznościowych pokazuje swojego dalekie i egzotyczne podróże, to od czasu do czasu uraczy nas bardziej przyziemnymi widokami i pokaże swoje mieszkanie. Jak mieszka Iza Krzan?

Izabella Krzan
Autor: instagram.com/izabellakrzan

Iza Krzan mieszka w Warszawie. Prowadząca programu śniadaniowego postawiła na ostatnio bardzo modną stylistykę: jasne mieszkanie bez domieszki wielu kolorów. Ściany we wszystkich pomieszczeniach są jasne, a podłogi zdobią drewniane podłogi. Jedynym pomieszczeniem, które wyróżnia się na tle innych jest łazienka, ale… o tym za chwilę.

Jak mieszka Izabella Krzak?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

Jak wygląda kuchnia Izabelli Krzan?

Celebrytka postawiła na białe, gładkie meble, pomiędzy którymi pojawił się jasny, marmurkowy backsplash. Blat mebli wykonany jest z identycznego materiału. Krzan nie zdecydowała się na położenie na podłodze tradycyjnych płytek, ale wybrała ciepłe i przytulne drewno, ułożone w jodełkę.

Jak mieszka Izabella Krzan?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

Salon Izabelli Krzan: biel, szarość i drewno

Biele, szarości i naturalne barwy, Iza przełamuje licznymi pojawiającymi się na ścianach plakatami, ale również dużymi kwiatami, nie tylko doniczkowymi, jak monstera, ale również ciętymi.

Jak mieszka Izabella Krzan?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

W salonie Izy pojawiła się szara kanapa, a jego ściany pomalowano na delikatny, jasny popiel. Krzan, zgodnie z trendami, nie zdecydowała się na zawieszenie nad oknami firanek, dzięki czemu wnętrze jest jaśniejsze, optycznie bardziej przestronne i nowoczesne.

Jak mieszka Izabella Krzan?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

Łazienka Izabelli Krzan tonie w złocie

To pomieszczenie prezenterka “Pytania na Śniadanie” urządziła na bogato! Ściany aż po sam sufit wyłożono złotymi płytkami, a między nimi od czasu do czasu pojawiły się czarne pasy. Pod ścianą znalazło się miejsce na sporą, zabudowaną wannę, a nad umywalką zawisła prosta tafla szkła. Nie zabrakło oczywiście miejsca na sporą palmę!

Jak mieszka Izabela Krzan?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

Jak wam się podoba?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE