Jak mieszka Katarzyna Zielińska? Dom pełen zieleni przypomina dżunglę!

2023-12-21 15:31

Dom Katarzyny Zielińskiej jest dowodem na to, że wnętrza z dużą ilością zieleni po prostu zapadają w pamięć! Aktorka znana ze swojej miłości do zieleni stworzyła u siebie prawdziwą dżunglę. Próżno szukać pomieszczenia, gdzie nie ma roślin. Sprawdźcie, jak mieszka Katarzyna Zielińska!

Spis treści

  1. Dom Katarzyny Zielińskiej: jak wygląda?
  2. Jak mieszka Katarzyna Zielińska: zielony salon
  3. Jak mieszka Katarzyna Zielińska? Biała kuchnia
  4. Dom Katarzyny Zielińskiej: dżungla w łazience
  5. Dom Katarzyny Zielińskiej: pokoje dzieci
  6. Jak wygląda ogród Katarzyny Zielińskiej?
  7. Dom Katarzyny Zielińskiej. Zdjęcia

Dom Katarzyny Zielińskiej: jak wygląda?

Katarzyna Zielińska w swoim domu posiada dziesiątki, jeśli nie setki roślin! Są praktycznie wszędzie, w salonie, kuchni czy jadalni. Niekiedy aż trudno uwierzyć, że przebywa się wewnątrz, a nie w egzotycznym ogrodzie. Zamiłowanie do roślin aktorki wykroczyło jednak poza otaczanie się nimi. Motywy roślinne pojawiły się również na tak tapetach.

Najlepsze rośliny doniczkowe do sypialni. 3 gatunki oczyszczające powietrze w sypialni

Jak mieszka Katarzyna Zielińska: zielony salon

Widać, że inspiracją dla aktorki był w pewnym stopniu styl balijski i boho. Na podłodze widzimy jasne, naturalne drewno. Ścianę z kolei ozdobiono zieloną tapetą w liście, a na środku powieszono rattanowe lustro. Pod nim można zauważyć trzy figurki Buddy. Całą atmosferę buduje jednak ogromny kwiat wsadzono do osłony wykonanej z naturalnych materiałów.

Aktorka poza roślinami doniczkowymi, chętnie wypełnia wazony kolorowymi wiązankami. Czyżby zbierała je w swoim ogródku?

Jak mieszka Katarzyna Zielińska? Biała kuchnia

Aktorka z kuchni postawiła na tę samą tapetę co w salonie oraz białe fronty kuchenne. Przeszklone szafki dodają kuchni lekkości. Dzięki nim Zielińska może wyeksponować swoją zastawę. Kuchnię od salonu oddziela barek, przy którym postawiono dwa hokery. Popatrzcie tylko na okap! Chociaż prawdopodobnie jest czarny, to dzięki odpowiedniemu światłu mieni się na zielono.

Zaraz za barkiem ustawiono szklany duży stół, do którego dobrano obite błękitnym materiałem krzesła o drewnianych nogach i metalicznych podłokietnikach. 

Dom Katarzyny Zielińskiej: dżungla w łazience

Trzeba przyznać, że tu Kasia zaszalała! Prawie każdy wolny skrawek jasnej podłogi zajmują rośliny, tworząc magiczną i relaksującą przestrzeń.

— To moje ukochane miejsce. Rośliny mi dają niesamowity spokój i moc — napisała na swoim Instagramie aktorka.

Z kolei w drugiej w łazience również nie mogło zabraknąć motywu roślinnego. Także i tam ścianę wyłożono tapetą, tym razem z motywem bluszczu. Lustro zostało przyklejone do ściany, a przestrzeń wokół niego oświetla lampa o trzech ozdobnych kloszach, przypominających żarówki. Nad szarą umywalką zamontowano eleganckie, złote krany.

Dom Katarzyny Zielińskiej: pokoje dzieci

Pokoje chłopców zostały urządzone stylowo, a jednocześnie w przyjazny sposób dla maluchów. Pokój jednego z nich udekorowano delikatną, błękitną tapetą w samoloty. Syn Zielińskiej może rozładować energię, wspinając się po drabince.

Wszystkie zabawki znajdują się w licznych koszach oraz na prostych białych mebelkach. Aktorka pomyślała o wszystkim! Chłopcy mają nawet basen z kulkami.

Jak wygląda ogród Katarzyny Zielińskiej?

Jeśli o domu Zielińskiej można powiedzieć, że to dżungla, co powiecie na ogród? Na tarasie znalazły się różne egzotyczne rośliny, w tym imponujących rozmiarów palma czy oleander, który za pewne zimę spędza w domu aktorki.

Z tarasu, na którym znajdują się meble ogrodowe, prowadzi pomost do kolejnego królestwa Henia i Olka, domku, w którym z pewnością mają swoją bazę!

Chociaż zdaje się, że ogród Katarzyny Zielińskiej nie jest zbyt duży, to zmieściło się tam wszystko, czego można wymagać od ogrodu.

Dom Katarzyny Zielińskiej. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Marta Wierzbicka? W środku króluje styl retro i meble z PRL

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny