Sylwia Bomba chwali się kuchnią. Zdradziła już, kiedy przeprowadza się do swojej willi

2023-03-28 16:03

Odkąd Sylwia Bomba kupiła nowy dom nie ustaje w chwaleniu się swoim obserwującym postępami prac. Widać, wprowadzka zbliża się dużymi krokami, a jej nowe gniazdko powoli nabiera wyglądu. Tyle co Bomba pokazywała wizualizacje, a kuchnia już gotowa. Zobaczcie sami!

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba popularność zdobyła dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym oglądając popularne programy rozrywkowe na bieżąco komentowała to, co widzi na ekranie. 

Teraz influenserka skupia się nie tylko na karierze i wychowywaniu swojej córeczki Antosi, ale również na remoncie domu, który, jak wyznała kiedyś na swoim stories, od czasu do czasu ją przerasta. Im bliżej końca, tym jednak większa radość! Dom Sylwii Bomby jest już prawie gotowy, a przeprowadzka najpewniej jeszcze w kwietniu!

Kuchnia Sylwii Bomby

Kuchnia Sylwii Bomby ma być połączona z salonem. Oba pomieszczenia oddziela od siebie wyspa kuchenna. Ponieważ cały dom influencerki został urządzony w jasnych barwach: beżach, kremach i bielach, również w kuchni nie dopatrzymy się żadnych innych kolorów.

Dom Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Przy wyspie o jasnym blacie stanęły dwa hokery, a nad nią zawisł duży biały okap. Bomba zdecydowała się na meble o prostych frontach bez frezów czy uchwytów.

Kuchnia Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Kuchnia jest już gotowa, a Sylwia pochwaliła się na swoim Instagramie, jak prezentowała się w trakcie montażu.

Kuchnia Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

- Słuchajcie, finalna wersja. Tak się prezentują blaty. A tutaj wam pokażę jeden system, który mnie wyjątkowo cieszy. Taka wypasiona spiżareczka. No i co, brakuje nam tu tylko gniazdek, zlewu, Thermomixa i można gotować - mówiła pokazując kuchnię.

Kuchnia Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Podoba się wam taki styl?

Przeczytaj również:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE