Nietypowy dodatek w łazience Sylwii Bomby. Twoja babcia nie zgadłaby, co to jest

2023-03-06 11:45

Sylwia Bomba jest w trakcie wykańczania swojego nowego domu. Ostatnio pochwaliła się wizualizacjami, a teraz możemy podglądnąć, jak idą prace i jak faktycznie będą prezentowały się poszczególne pomieszczenia. W łazience zastosowała bardzo ciekawe rozwiązanie. Słyszeliście o takim?

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Łazienka Sylwii Bomby

Zgodnie z wizualizacją łazienka będzie utrzymana w odcieniach beżów i brązów, zresztą jak praktycznie całe mieszkanie Sylwii Bomby. Całą jedną ścianę wypełnią meble na wymiar o frontach w kolorze cappuccino. Na blacie staną dwie umywalka, nad którymi zawiśnie ogromne lustro. Naprzeciwko, bezpośrednio pod oknem stanie wanna wolnostojąca.

Łazienka Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Wróćmy jednak do lustra! Przeglądnijcie mu się uważnie i zastanówcie, się czy jest w nim coś dziwnego? Na pierwszy, a nawet drugi rzut oka trudno dopatrzeć się jakichś innowacji. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości będzie ono pełniło jeszcze jedną funkcję, a mianowicie… kaloryfera!

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

- Chciałam Wam pokazać jeden z najpiękniejszych kaloryferów, jaki udało mi się znaleźć do mojej łazienki. Tutaj dzisiaj wchodzi szklarz i tadam! Takie cudo. Lustro. Kto widział kaloryfer lustro? Jakby to babcia Bomba powiedziała: "czego to w dzisiejszych czasach nie wymyślą" - wyjawiła w swojej relacji Bomba.

Ile kosztuje takie cudo? Ceny rozpoczynają się od około 1500 zł, jeśli zależy nam grzejniku-lustrze w rozmiarze zbliżonym do tego, który zaprezentowała influenserka na swoim stories.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE