Sylwia Bomba cieszy się swoją garderobą, a internauci zarzucają jej lans. "To niesprawiedliwe"

2023-04-24 14:06

Sylwia Bomba nie może przestać się ekscytować własnym mieszkaniem, a jej relacje na Instagramie pękają w szwach od kolejnych kadrów jej nowego domu. I trudno się dziwić! Nic tak nie cieszy, jak nowy dom! Niedawno gwiazda programu “Googlebox” zabrała nas do swojej garderoby. Sprawdźmy, jak wygląda!

Sylwia Bomba
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba wreszcie się doczekała! Przeprowadzka do nowego domu już się rozpoczęła, a wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

- Właśnie się przeprowadzamy. Chciałabym w tym tygodniu pierwszy raz przespać się w nowym domu - napisała na Instagramie.

Jak wygląda garderoba Sylwii Bomby?

Garderoba Sylwii Bomby została urządzona w osobnym pomieszczeniu. Influenserka zdecydowała się na białe meble z płyty. Na podłodze ułożono drewnianą podłogę w klasyczną jodełkę. 

Garderoba Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Regały, które zapewne wkrótce zapełnią się butami i torebkami, zyskały lustrzane tyły oraz efektowe oświetlenie. Pozostałe szafy zostały zabudowane, a tylko jedna z nich posiada przeszklone fronty. Na dole znalazły się dwa rzędy szuflad, których uchwyty ozdobiono połyskującym kryształkiem w stylu glamour.

Garderoba Sylwii Bomby
Autor: instagram.com/sylwiabomba

Fani chcą zobaczyć całe mieszkanie Sylwii Bomby, jednak gwiazda, która pokazała już naprawdę dużo, ma opory, by zrobić room tour z prawdziwego zdarzenia. 

- Chciałabym pokazać cały dom, ale waham się jeszcze... Dostaję wiele wiadomości, które zwyczajnie są niesprawiedliwe, oceniając relację z domu jako "chwalenie się" i lans. Stąd mam obiekcje i mimo że wiele osób pyta o room tour, to jeszcze nie podjęłam decyzji, czy pokażę - napisała na Instagramie.

Przeczytaj również: