Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem do którego wchodzimy w mieszkaniu. Nie bez kozery przedpokój określany jest wizytówką mieszkania. Warto, aby aranżacja przedpokoju była ciekawa – w końcu to wizytówka naszego domu! Zebraliśmy kilka pomysłów na jego urządzenie, obejrzyjcie galerię zdjęć: Przedpokój INSPIRACJE. Są tam przedpokoje nowoczesne i stylowe, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Aranżacja przedpokoju: porządek

Zanim zabierzemy się za dekorację i aranżację przedpokoju, zadbajmy, aby panował w nim  porządek. Nawet najciekawsze wnętrze straci, jeśli będzie w nim bałagan, a goście będą się potykać o porozrzucane po przedpokoju buty. Pamiętajmy, aby w przedpokoju wisiały także jedynie te okrycia wierzchnie, które aktualnie używamy. Sterta kurtek na nikim nie zrobi korzystnego wrażenia. Dlatego podczas aranżacji przedpokoju ważne jest dobre rozplanowanie szafek, schowków, wnęk, które jeśli będą zamykane pomogą utrzymać porządek.

Aranżacja przedpokoju: ciekawe dodatki

W małym mieszkaniu w aranżacji przedpokoju zwykle musimy umieścić szafkę na buty oraz wieszak na ubrania: wieszany na ścianie lub stojący. Przy większym metrażu możemy pomyśleć o ładnym fotelu lub krześle oraz ciekawym stoliku. Warto, aby w przedpokoju znalazło się miejsce (może pudełko lub wieszak?) na klucze i inne niezbędne bibeloty. Zanim zabierzemy się za urządzanie przedpokoju warto obejrzeć zdjęcia wnętrz, które mogą być inspiracją. W naszej galerii znajdziesz pomysły na modną i stylową aranżację przedpokoju!

ZDJĘCIA: ładny przedpokój w małym mieszkaniu >>>