Nowoczesny przedpokój: DEKORATORNIA przedstawia świetne pomysły. Zobacz ZDJĘCIA

2017-03-30 23:16

W programie DEKORATORNIA znajdziemy też pomysły na nowoczesny przedpokój. Wejście do domu dzięki stylistom z programu niekiedy ulega całkowitej zmianie. Zobacz, jak wyglądają nowoczesne przedpokoje po metamorfozie Dekoratorni. 

Spis treści

  1. DEKORATORNIA i nowoczesny przedpokój: pomysł na korytarz
  2. Nowoczesny przedpokój: piękny funkcjonalizm
  3. Nowoczesne przedpokoje: detal na pierwszym planie
  4. Nowoczesny przedpokój: zobacz GALERIE ZDJĘĆ

Nowoczesny przedpokój dzięki stylistom Dekoratorni staje się jasny i przestronny. To ważna cecha nowoczesnych wnętrz. Często wystarczy w przedpokoju zastosować jasny kolor ścian, aby wnętrze optycznie wydało się większe. W programie Dekoratornia projektanci chętnie korzystają z tego wnętrzarskiego triku.

DEKORATORNIA i nowoczesny przedpokój: pomysł na korytarz

Mały przedpokój powiększy też duże lustro na ścianie, którego odbicie niejako podwoi przestrzeń. W nowoczesnych przedpokojach z programu Dekoratornia znajdziemy też proste, zazwyczaj niskie meble, które łącza w sobie kilka funkcji. Ważnym elementem nowoczesnego przedpokoju jest odpowiednie oświetlenie. Górna lampa występuje zazwyczaj w towarzystwie technicznych reflektorów lub halogenów.

W programie Dekoratornia liczą się także dodatki – oryginalne wieszaki albo ozdoby na ścianach tworzą ciekawy klimat w przedpokoju.

Zobacz też: Przedpokój - inspiracje - GALERIE ZDJĘĆ >>>

Nowoczesny przedpokój: piękny funkcjonalizm

Prostota i funkcjonalizm w aranżacji nowoczesnego przedpokoju to ścieżka, którą zawsze warto podążać. Przedpokój to często pomieszczenie niewielkie i ciemne, z którego w równym stopniu korzystają wszyscy domownicy. Dlatego tak ważne jest zachowanie ładu i dobrej organizacji.

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem w przypadku wąskich przedpokoi jest zastosowanie szaf wnękowych z przesuwnymi drzwiami. Im węższy przedpokój, tym lepiej jest zastosować lustrzane panele przesuwne, które optycznie powiększą wnętrze. Zabudowa wnękowa nie musi być klasycznym projektem szafy z drzwiami panelowymi. Szafa wnękowa w przedpokoju może zostać estetycznie "wtopiona" w ścianę (dzięki np. ujednoliceniu kolorystycznemu boków i drzwi szafy z kolorem ścian) lub zasymilowana z aranżacją wnętrz pozostałych pomieszczeń, poprzez np. zastosowanie profilowanych listew sufitowych (imitujących klasycyzujące profile przysufitowe).

Nie przegap: Jak urządzić mały przedpokój? >>>

Jeżeli wchodząc do przedpokoju, mamy do dyspozycji ścianę naprzeciw wejścia, możemy wykorzystać ją do zamontowania wielkoformatowego lustra - z ramą lub bez niej, gdy zależy nam na podkreśleniu np. koloru ściany czy wzorzystej tapety.

Nowoczesne przedpokoje: detal na pierwszym planie

Ogólna zasada aranżacji nowoczesnego przedpokoju to skupianie uwagi na wybranym elemencie: czy to będzie podłoga wyłożona dekoracyjnym gresem albo płytkami cementowymi z mozaiką, czy też dekoracyjna rama lustra na tle białych ścian. Warto pomyśleć także o praktycznej konsolce bądź podwieszanej półce, na której odkładać będziemy klucze czy torebkę.

Nowoczesny przedpokój: zobacz GALERIE ZDJĘĆ

Zastanawiasz się, jak urządzić przedpokój? Proponujemy styl nowoczesny!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE