Pralnia Mariny będzie większa niż sypialnia niejednego Polaka. "Moja wymarzona"

2023-03-16 12:21

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie ukrywają, że pieniądze inwestują w nieruchomości i mają już ich całkiem sporo, nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech czy Hiszpanii. Teraz wykańczają swoją podwarszawską willę, a Marina pochwaliła się pralnią!

Marina i jej pralnia
Autor: instagram.com/shape.fc, instagram.com/marina_official

Szczęśni mają już dom w Turynie, ale i w słonecznej Hiszpanii. Dom Mariny pod Warszawą jest dla niej odskocznią od dużego miasta. Ze stolicy będzie mogła uciekać również do Zakopanego, ponieważ tam stanie jej kolejna nieruchomość. Od jakiegoś czasu trwa też budowa jej najnowszej inwestycji: ogromnej podwarszawskiej willi!

Marina, tu jest jakby luksusowo!

Niedawno Marina pokazała pokój syna, teraz pochwaliła się, jak będzie wyglądać jej wymarzona pralnia. Trzeba przyznać, że to pomieszczenie jest urządzone z rozmachem. Zazwyczaj Polacy pomieszczenia gospodarcze wyposażają tańszym kosztem, a zaoszczędzone pieniądze wolą wydać na aranżację salonu albo kuchni. 

Pralnia Mariny
Autor: instagram.com/shape.fc

Pralnia Mariny jest wyrafinowana i elegancka. Na podłodze ułożono mozaikę z białych heksagonów, a gdzieniegdzie dołożono jeszcze płytkę w czarnym kolorze. Jedną ze ścian ozdobiono do połowy białą cegiełką. Po obu stronach pomieszczenia zamontowano meble na wymiar w grafitowym kolorze, które uzupełniono drewnianymi jasnymi blatami.

Pralnia Mariny
Autor: instagram.com/shape.fc

Po lewej stronie na niewielkiej wysokości zabudowano pralkę oraz suszarkę. Marina, robiąc pranie, nie będzie musiała się schylać, tylko bez trudu przerzuci ubrania z jednego urządzenia do drugiego. To nie jedyne udogodnienie w tym pomieszczeniu. Szafki są podświetlone, a pod pralką i suszarką zamontowano wysuwane blaty.

Pralnia Mariny
Autor: instagram.com/shape.fc

Po tej samej stronie pomieszczenia zamontowano również dwukomorowy zlew ze złotą baterią. Nad nim, pod samym sufitem znalazło się okno, co może świadczyć, że pralnia znajduje się w piwnicy. Naprzeciwko na ścianie zawieszono czarny, designerski kaloryfer

Do pralni prowadzą piękne, półokrągłe drzwi, w których zamontowano lustro, optycznie powiększające i tak już całkiem spore pomieszczenie. Jaki jest jego metraż? Można szacować, że ma ono około 12 m kw., a więc jest większe niż kuchnia czy sypialnia niejednego Polaka!

Przeczytaj również: