Marina pokazała pokój syna. Postawiła na styl, który w Polsce dopiero raczkuje

2023-02-07 11:03

Marina po raz pierwszy na Instagramie pokazała, jak wygląda pokój jej synka. 4-latek ma do dyspozycji niemałą przestrzeń urządzoną w stylowy, choć minimalistyczny sposób.

Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna razem ze swoim mężem są właścicielami wielu nieruchomości: mieszkania w Turynie czy domu w Hiszpanii. Z kolei dom Mariny pod Warszawą jest dla niej azylem, do którego ucieka przed zgiełkiem miasta. To jednak nie wszystko! Jakiś czas temu pisaliśmy, że Szczęśni kupili działkę w Zakopanem i wkrótce ruszają z budową!

Pokój syna Mariny. Jak wygląda?

Mały Liam urodził się w 2018 r., więc za kilka miesięcy skończy 5 lat. Jest już dużym chłopcem i to widać, patrząc na jego pokój! 4-latek doczekał się już drewnianego biureczka dostosowanego do swojego wzrostu, przy którym, jak widać na zdjęciu, praca wre, a chłopiec tworzy kolejne dzieła sztuki.

Pokój syna Mariny
Autor: instagram.com/marina_official

Marina postawiła na jeszcze nietypowy dla polskich domów wystrój. Ściany zostały ozdobione boazerią angielską w kolorze szałwii, a nad nią położono tapetę w kremowo-brązowe pasy. Na podłodze znalazł się z kolei jasny parkiet ułożony we francuską jodełkę.

Pokój syna Mariny
Autor: instagram.com/marina_official

Tym, co z pewnością wzbudziłoby zazdrość każdego małego chłopca, jest łóżko w kształcie domku ze… zjeżdżalnią! Właśnie taki mebel stanął przy drzwiach, a chłopiec, jeśli chce z niego wyjść, po prostu musi się z niego ześlizgnąć. 

Trzeba przyznać, że to wnętrze, jak na pokój dziecka, zdaje się być nieco pustawe. Marina najwidoczniej postawiła na minimalizm i ograniczyła liczbę zabawek chłopca. Być może ten pokój jest jeszcze w trakcie urządzania i zostanie wkrótce wyposażony w dekoracje?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE