Marina pokazała działkę na Podhalu. "Za rok ruszamy z budową"

2022-12-30 9:08

“Po zimie zaczynamy budowę” - napisała Marina na swoim Instagramie, pokazując działkę w Zakopanem. To oznacza, że państwo Szczęśni zostaną właścicielami kolejnej nieruchomości, a lista ich mieszkań i domów jeszcze się wydłuży.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Autor: instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny mają już dom na podwarszawskiej wsi oraz willę w Hiszpanii. Teraz dołączą do całkiem sporego grona gwiazd, które zdecydowały się urządzić na Podhalu, wśród nich są m.in. Edyta Górniak, Agnieszka Sienkiewicz, Aleksandra i Michał Żebrowscy, nie wspominając o Paulinie Krupińskiej i Sebastianie Karpielu-Bułeckim, którego rodzina wywodzi się z gór.

Gdzie mieszkają Marina i Wojciech Szczęsny?

Ponieważ Szczęsny gra we włoskim Juventusie, małżonkowie wraz ze swoim synem Liamem mieszkają w Turynie. Włoskie krajobrazy, choć piękne, często porzucają na rzecz Hiszpanii, gdzie również posiadają piękną willę. To jednak nie wszystko! Ostatnio pokazywaliśmy wam, jak wygląda dom Mariny na wsi, gdzie piosenkarka ucieka od zgiełku Warszawy, w której, jak podaje pudelek.pl, ma kilka apartamentów.

Dom Mariny i Szczęsnego w Zakopanem. “Nie możemy się już doczekać”

Obecnie Marina przebywa w Zakopanem, gdzie przygotowuje się do sylwestrowego występu. Dzięki temu, że jest na miejscu, mogła wybrać się na swoją działkę. Trzeba przyznać, że ta robi ogromne wrażenie. Dookoła znajdują się stare, góralskie chaty, a widok, jaki się z niej rozpościera, jest wręcz magiczny!

Działka Mariny w Zakopanem
Autor: instagram.com/marina_official

Gwiazda nie omieszkała podzielić się tą informacją ze swoimi fanami i zapozowała w objęciach męża na tle gór. 

- Na naszej działeczce. Po zimie zaczynamy budowę. Nie możemy się już doczekać - napisała pod zdjęciem Marina!

Pozostaje nam czekać do wiosny, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać dom Mariny i Wojtka.

Przeczytaj również: