Wystartował konkurs O!Twórz Mieszkanie – szukamy najpiękniejszego mieszkania w Polsce!

2019-01-15 12:41
Rusza akcja O!Twórz Mieszkanie – szukamy najpiękniejszego mieszkanie w Polsce!
Autor: mat. pras. Porta

Masz nietuzinkowe wnętrze? Chcesz opowiedzieć jego i swoją historię? Zgłoś się do konkursu – atrakcyjne nagrody czekają!

Dobrze zaprojektowane meble. Modne dodatki. Efektowne kolory i wzory. Wszystko razem skomponowane w aranżacje zainspirowane podróżami, zdjęciami z magazynów, popularnych blogów oraz programów wnętrzarskich – tak dziś wyglądają nasze mieszkania. Polacy pokochali urządzanie i dekorowanie wnętrz! Ale dom to przecież nie tylko modnie wyposażone cztery ściany. To przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, więc we wnętrzach powinno być widać ich historie, ich gusty, ich osobowość.

Właśnie dlatego organizatorzy akcji „O!Twórz Mieszkanie” (start 11 stycznia 2019 r.!) szukają nie tylko ciekawych wnętrz, z dobrymi rozwiązaniami architektonicznymi czy interesującym wystrojem, ale także wyjątkowych mieszkańców. Zachęcają do pochwalenia się pomysłami, doświadczeniami remontowymi czy aranżacyjnymi i ich rezultatami. Liczy się nie tylko design, ale także dusza domu oraz osobowość domowników. Masz ciekawą historię związaną ze swoim mieszkaniem? Opowiedz ją!

Akcja „O!Twórz Mieszkanie”: zasady konkursu

Zasady konkursu są bardzo proste. Poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl należy wysłać zdjęcia mieszkania oraz opisać jego wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019r. Szczegóły w regulaminie.

Co możesz wygrać? Na zwycięzcę czeka 30 000 zł oraz tytuł „Mieszkanie Roku by PORTA”. Nagrody za drugie i trzecie miejsce to odpowiednio 15 000 zł i 5 000 zł. Przyznanych zostanie również 10 wyróżnień z dodatkowymi nagrodami o wartości 1 000 zł.

Kliknij w niebieski baner i zgłoś się do konkursu!

Akcja „O!Twórz Mieszkanie”: poznaj jury!

3 finalistów wyłonią prawdziwe pasjonatki i ekspertki z zakresu urządzania wnętrz: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata i Asia, twórczynie jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce MakeHomeEasier.Pl. Poznaj jurorki bliżej!

Iwona Ławecka-Marczewska, Dobre Wnętrze

– Fascynują mnie dobrze zaprojektowane, piękne i użyteczne przedmioty oraz domy, które odzwierciedlają osobowość mieszkańców – zdradziła Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze” oraz jurorka w akcji „O!Twórz Mieszkanie

Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, Make Home Easier

– Będziemy zwracały uwagę na funkcjonalne rozwiązania oraz szukały wnętrz z duszą – zapowiadają Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, jurorki „O!Twórz Mieszkanie” oraz twórczynie bloga Make Home Easier.

Anna Poprawska, Homebook.pl

– Najbardziej inspirują mnie eklektyczne połączenia, które pozwalają wyrażać charakter mieszkańców – przyznała Anna Poprawska, jedna z jurorek akcji „O!Twórz Mieszkanie”, na co dzień Brand & Product Marketing Director Homebook.pl.

 Głównym organizatorem akcji oraz fundatorem nagród jest PORTA DRZWI.

Partnerami są: Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze i portal Homebook.pl.