Konkurs na Remont Roku 2016!

2016-02-15 13:22 Opracowanie: Redakcja
Konkurs na Remont Roku 2016!
Autor: Piotr Mastalerz

Planujesz w nadchodzącym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

Konkurs na remont roku 2016!
Autor: materiały prasowe Konkurs na remont roku 2016!

Redakcja miesięcznika „Murator” ogłasza Konkurs na Remont Roku 2016. Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa, Poddasze.

Konkurs na Remont Roku 2016: dla kogo?

O nagrodę główną mogą się ubiegać realizacje zakończone do 15 grudnia 2016 roku, które połączą zalety dobrego projektu i modelowego wykonania oraz będą efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania.

Do konkursu można zgłaszać także remonty planowane i w trakcie realizacji. Prace takie mogą się ubiegać o wartościowe nagrody rzeczowe oraz nominację do nagrody głównej. Przyznanych zostanie do 20 nominacji trzy razy w roku. Prace nominowane wchodzą automatycznie do grupy finałowej walczącej o nagrody główne, pod warunkiem ukończenia inwestycji przed 15 grudnia 2016 roku i dosłania elementów wymaganych regulaminem.

Konkurs na Remont Roku 2016: jak wziąć udział?

 Zgłoszenie do nagrody głównej

   - Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem oraz po jego ukończeniu.
   - Dołącz opis inwestycji.
   - Zgłoś swój udział w konkursie do nagrody głównej w co najmniej jednej kategorii (w grupie Realizacje) do 15 grudnia 2016 roku.

Wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2017 roku.

Zgłoszenie do nominacji

    - Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem
    - Dołącz projekt, plan i opis planowanej inwestycji
    - Zgłoś planowaną inwestycję do nominacji konkursowych (w grupie Projekt).

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminach: 22.01-15.03; 16.03-15.06 oraz 16.06-15.10.2016. Nominacje przyznamy trzy razy w roku – w marcu, czerwcu i październiku. Autorzy nominowanych prac otrzymają nagrody rzeczowe – produkty Partnerów/Sponsorów wydarzenia przydatne podczas planowanych prac remontowych.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące terminów, nagród oraz warunków konkursu na www.remontroku.pl