Horoskop dla Barana: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 8:39

Aranżacja wnętrza a znak zodiaku, czyli radzimy jak urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Baran raczej nie korzystają z usług architekta podczas urządzania wnętrz. Baran ma mnóstwo własnych pomysłów i dość odwagi, by je realizować podczas aranżacji wnętrza. Zobacz, jakie kolory wnętrza, jakie meble i styl są dobre dla osób spod znaku Barana.

Horoskop dla Barana: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Baran? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Aranżacja wnętrz dla Barana to wyzwanie. Osoby spod znaku Barana doskonale orientują się w najnowszych trendach dotyczących urządzania wnętrz, ale kupują tylko to, co im się podoba. Wnętrza mieszkań osób spod znaku Barana są więc eklektyczne, ale nie chaotyczne. W tym szaleństwie jest metoda!

Aranżacja wnętrz: ostrożnie z ogniem

Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz sprzyjają Baranowi. Lekkie meble o prostych, ale wysmakowanych formach dadzą mu poczucie elegancji i przestronności wnętrza (poza tym łatwo je przestawić, gdy znów będzie miał ochotę na zmiany). Gorące kolory we wnętrzu będą podsycać jego wojowniczość (a jest o co walczyć - gwiazdy obiecują i pieniądze, i miłość...). Czerwona kanapa to idealny mebel dla Barana, nadaje się do snucia planów podboju. Osobniki spod tego znaku wyżywają się, wyszukując oryginalne dodatki do wnętrz. Baranom proponujemy niezwykłe lampy w formie „niezidentyfikowanych obiektów świecących” (pobudzą wyobraźnię zdobywcy nowych światów) i lampki-różyczki (trochę ryzykowne, bo na granicy kiczu, ale Baran zaaranżuje je z właściwym sobie wdziękiem).

Horoskop. Wnętrza dla Barana

  • meble dla Barana - formy lekkie, proste, modułowe, dobrze widziany designerski fotel z XX w.,

  • dekoracje wnętrz - lampy o niezwykłych formach, kinkiety z widocznymi źródłami światła, ekstrawaganckie parawany, obrazy młodych artystów (reprodukcje zdecydowanie passé),

  • materiały do aranżacji wnętrz - nowatorskie, np. pleksi,

  • kolory wnętrz - gorące, pobudzające, słoneczne (czerwony, pomarańczowy, żółty),

  • wzory w aranżacji wnętrz - kwiaty (wcale nie egzotyczne), koła (również jako słońce lub księżyc).

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Nasi Partnerzy polecają