Horoskop dla Skorpiona: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 14:19 Agnieszka Rasmus-Zgorzelska
Horoskop dla Skorpiona: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Skorpion? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Skorpion kocha tajemnice i rzeczy z historią. Lubi wnętrza w stylu glamour, pełne elegancji i luksusu. Wyrazista osobowość Skorpiona nie odnalazłaby się w banalnym wnętrzu. Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Skorpiona musi być wysmakowana.

Skorpion niesławny, okrutny, zazdrosny, mściwy. Ale także piekielnie inteligentny, odważny, cierpliwy i silny. Budzi obawy, a jednocześnie fascynuje. Czy wnętrza odzwierciedlą mroczną stronę jego duszy? A może raczej tę dizajnerską? Skorpion w aranżacji wnętrz ceni luksus, efekt i styl. Urządzanie wnętrz jest starannie przemyślane, bo przywiązuje wagę do detalu, lubi oryginalne wnętrza, choć nie szalone. Potrafi miesiącami polować na wymarzony przedmiot. Kocha tajemnicę, dlatego często buszuje po pchlich targach i antykwariatach. Tam jednak nie kupuje koronkowych serwet ani żelazka z duszą. Wybiera przedmioty, meble - unikatowe, wysmakowane, chłodne. Proponujemy Skorpionowi wnętrza w stylu art deco przełamane chłodnym współczesnym wzornictwem. To aranżacja wnętrz, w której jego mroczna, a zarazem uwodzicielska natura odnajdzie się najlepiej.

Aranżacja wnętrz dla Skorpiona: do serca przez zmysły

Skorpion nie jest typem wesołego misia. Zamiast zaprosić obiekt westchnień na wakacje pod żaglami, kusi szampanem w dopracowanym w każdym calu wnętrzu. Najważniejszy meble w domu Skorpiona to łóżko. Jest on bowiem najbardziej namiętnym znakiem zodiaku. Za to w dni nieparzyste staje się superleniem. Dlatego również istotna jak wysmakowana dekoracja wokół łóżka jest odpowiednia ilość gładkich poduszek i miękkich pledów.

Horoskop. Wnętrza dla Skorpiona

  • styl wnętrz dla Skorpiona: glamour, elegancja i luksus
  • kolory wnętrz: fiolet, purpura, czerń i czerwień. Najbardziej wyrafinowane połączenia czerni ze złotem, srebra z fioletem lub czerwienią będą najbardziej stosowną scenerią do sypialni,
  • materiały do wnętrz: połyskujące, miękkie, szlachetne
  • meble: jeśli stare to starannie wybrane. Jeżeli drewniane to ze szlachetnych gatunków drewna. Jeśli nowe, to najlepiej od znanych projektantów, powściągliwe w formie,
  • dekoracje wnętrz: chłodne, wysmakowane, kuszące, najlepszą dekoracją sypialni będzie ekskluzywna bielizna, w salonie - kryształowe kieliszki, w łazience - perfumy w najlepszym gatunku.

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby