Horoskop dla Lwa: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2013-12-20 14:40
Horoskop dla Lwa: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Lew? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Lew, pan i władca na włościach. Najchętniej wprowadziłby się do jakiegoś ładnego pałacyku. Co się stanie, gdy zapędy dyktatorskie zacznie realizować w wystroju wnętrz? Lew ceni komfort i wygodę w aranżacji wnętrza, z chęcią kupi wygodną, dużą kanapę czy fotel dyrektorski, a także postawi na dekoracyjność wnętrza.

Lew kocha luksus i wygodę we wnętrzach. Jest duszą towarzystwa, dlatego lubi zapraszać gości i urządzać przyjęcia, ważny jest stół i zaplecze kuchni, gdzie będzie mógł dać popis umiejętności kulinarnych. Lew jest namiętny i zaborczy, dlatego podczas urządzania wnętrza dużą wagę przykłada do wystroju sypialni. Obszerne, wygodne łoże z baldachimem - czemu nie?

Osoby spod znaku Lwa lubią się chwalić swoimi wnętrzami i być podziwiane, są skłonne we własnym mieszkaniu postawić na bardzo dekoracyjne, wręcz teatralne dodatki i zabiegi stylistyczne. Dlatego czasami muszą hamować swoje zapędy w kupowaniu kolejnych mebli i dodatków wnętrzarskich, by mieszkanie nie stało się przeładowane.

Horoskop. Wnętrza dla Lwa

  • kolory wnętrz dla Lwa: złoto, purpura, czerń,
  • materiały w aranżacji wnętrz: drogie i trwałe, tj. kamień, skóra, kryształ, wytłaczane aksamity, dobrej jakości tkaniny
  • meble: wygodne, obszerne, rozkładane, często rzeźbione i dekoracyjne

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby