Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 12:46 Anna Barska
Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinny urządzić mieszkanie zodiakalne Bliźnięta? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

Nie wchodzi się dwa razy do... tego samego mieszkania Bliźniąt. One ciągle coś zmieniają w aranżacji wnętrz. Jedni tę ich cechę nazywają niekonsekwencją, inni - kreatywnością.

Uleganie pokusom ciągłych zmian wystroju wnętrza może zachwiać finansowymi podstawami bytu Bliźniąt. Dlatego proponujemy im „kreatywną niekonsekwencję” w urządzaniu wnętrz. Zamiast wyrzucać stare i kupować nowe meble, miksujcie to, co już macie. Najłatwiej żonglować dekoracjami i drobiazgami w aranżacji wnętrz - wariantów jest wtedy nieskończona ilość. Przezroczystość przedmiotów może podpowiedzieć Bliźniętom niejedną efektowną aranżację wnętrza z kolorem w tle. Radzimy wybierać osobom spod znaku Bliźniąt kolory wnętrz i mebli oraz dodatków świetliste, wibrujące, które dodają animuszu, a i efekty prześwitywania będą wtedy ciekawsze. Chociaż Bliźnięta nie lubią staroci, namawiamy je do buszowania po pchlich targach. Oprócz zabytków jest tam mnóstwo osobliwości za grosik, które je uszczęśliwią, a aranżacja wnętrz będzie  niepowtarzalna, takich jak znak drogowy z Australii.

Horoskop. Wnętrza dla Bliźniąt

  • styl wnętrz dla Bliźniąt - eklektyzm graniczący z bałaganiarstwem sięgający wstecz tylko po przedmioty typu „vintage”, żadnych dekoracji w stylach klasycznych,
  • meble - nowoczesne, lekkie, przezroczyste („oderwane od ziemi”),
  • dekoracje wnętrz - maksymalnie indywidualizujące wnętrze (na ścianie tapeta z powiększonego zdjęcia, znaki drogowe, szyldy, afisze itp.),
  • kolory wnętrza - jasne, świetliste, wibrujące,
  • efekt w aranżacji wnętrz - absolutny luz, udany eksperyment, chwilo trwaj!

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby