Horoskop dla Wagi: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 16:51
Horoskop dla Wagi: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinna urządzić mieszkanie zodiakalna Waga? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Przy całej swej skłonności do blichtru i szokujących efektów Waga ma słabość do natury w stanie czystym, dlatego ceni symetrię i elegancję w aranżacji wnętrz. Czy jest jakiś sposób na zaspokojenie we wnętrzu jej potrzeb estetycznych i... przyrodniczych?

Waga lubi porządek i klarowność w aranżacji wnętrz. Jeśli urządza wnętrza nie boi się kontrastowych zestawień kolorystycznych. Ale jeśli chodzi o formy mebli czy dodatków lubi umiar. Dla osób spod znaku Wagi ważny jest komfort w urządzaniu wnętrz. W mieszkaniu Wagi nie znajdzie porcelanowych lalek, czy pluszaków, ale olśni was jeden efektowny obraz, plakat, czy duży, dekoracyjny wazon.

Waga lubi starocie i antyki, ale do wnętrza wybierze jeden unikat, który doskonale będzie się prezentował na tle nowoczesnej aranżacji wnętrza. Wagi lubią otwarte wnętrza, często je łączą w jedną przestrzeń dzienną. Cenią elegancję w ubiorze i dekoracji wnętrz, mają duże poczucie estetyki. Wagi też kochają przyrodę, dlatego we wnętrzach pielęgnują kwiaty i rośliny doniczkowe.

Horoskop. Wnętrza dla Wagi

  • kolory wnętrz dla Wagi: barwy kontrastowe, zimne, wyraziste
  • meble: nowoczesne, ale i praktyczne, często z odzysku, ładnie wyremontowane, z naturalnych materiałów
  • wzory w aranżacji wnętrz: geometryczne, ale nie lubi asymetrii, wyważone dekoracje tworzące ład estetyczny

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby