Horoskop dla Wodnika: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 13:37
Horoskop dla Wodnika: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Wodnik? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Żywiołem Wodnika jest powietrze, czyli wolność. Również w aranżacji wnętrz. Dlatego wnętrza, gdzie łączy się proste wzornictwo z charakterystycznymi dodatkami to sposób na wyrażenie przekornej osobowości osób spod znaku Wodnika. Aranżacja wnętrz dla Wodnika to nowoczesność i odkrywczość. Wodnik jest ekscentrycznym liberałem, również w swoim wnętrzu.

Wodnika pociąga to co nowoczesne i niewyjaśnione, również w aranżacji wnętrz. Nade wszystko ceni wolność i swobodę w urządzaniu wnętrz. Nie boi się wnętrzarskich eksperymentów. Ten znak zodiaku zawsze patrzy w przyszłość, a więc nie dla Wodników wnętrza klasyczne i tradycyjnie urządzone. Nie dla nich szafy gdańskie i złocone żyrandole. Osoby spod znaku Wodnika cenią nowoczesne wnętrza i wzornictwo, ale nie minimalizm. Wodnik wybiera przedmioty do wnętrza z charakterem, najchętniej niepowtarzalne.

Najlepsze kolory wnętrz dla Wodników to: błękit, turkus i zieleń. Aranżacja wnętrz, w których mieszka Wodnik, jest taka, jak jego natura - pełna odważnych połączeń, kolorowa, ekscentryczna.

Wnętrza dla Wodnika: byle nie sztampa

Ponieważ codzienne porządki niezwykle Wodnika męczą, dopuśćmy w aranżacji wnętrz odrobinę dekoracyjnego chaosu. Zapominalski Wodnik lubi mieć wszystko pod ręką - od butów, po kalendarz i kosmetyki. Modne perły i boa to propozycja na miarę niespokojnej artystycznej duszy, a oryginale formy przedmiotów i mebli zaspokoją potrzebę inności. W aranżacji wnętrz egzotyczne zapachy, wzorzyste jedwabie, mocne fiolety i turkusy pomogą Wodnikowi osiągnąć najważniejszy dla niego cel - nie dać się wtłoczyć w banał. Urządzanie wnętrz w niepowtarzalnym stylu pozwoli osobom spod tego znaku pielęgnować swoją najcenniejszą cechę - indywidulaność.

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Ryby