Horoskop dla Ryb: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 8:39 Agnieszka Rasmus-Zgorzelska
Horoskop dla Ryb: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinny urządzić mieszkanie zodiakalne Ryby? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Choć wielki błękit to ich żywioł, Ryby nie są zimnymi stworzeniami. Lubią wnętrza subtelne i zmysłowe. Aranżacja wnętrz nie może być przytłaczająca i minimalistyczna. Wyobraźnia Ryb jest bezkresna jak ocean, a zmysłowością wodzą na pokuszenie niczym tajemnicze nimfy wodne, co ma odzwierciedlenie w urządzaniu wnętrz.

Wnętrza dla Ryb to mieszanka szaleństwa, nostalgii i tajemnicy w połyskujących pastelach. Marzycielskie Ryby cenią sobie tajemnicze opowieści i magiczne przedmioty. Interesują się feng shui, dlatego aranżacja wnętrz powinna być zgodna z chińską sztuką kształtowania otoczenia. Ryby lubią być obdarowywane kwiatami, czy płytami z nastrojową muzyką. Ich wnętrza zdobią obrazy i bibeloty. Ryby kochają styl pełen subtelności i seksapilu. Zgodnie ze swoją naturą z materialnej rzeczywistości wybierają zawsze to, co ulotne, tajemnicze i powabne. W aranżacji wnętrz nie rezygnując z luksusu i piękna, mają poczucie obcowania z duchową stroną świata.

Aranżacja wnętrz dla Ryb: ocean nastrojów

Wnętrza dla Ryb nie mogą przytłaczać formą i agresywnymi kolorami. Osoby spod tego znaku nie znoszą dosłowności i pragmatyzmu w urządzaniu wnętrz. Przedmioty, które wybierają do dekoracji wnętrz mają być przede wszystkim zmysłowe, a dopiero potem praktyczne. Nie zaszkodzi odrobina roztargnienia w dekorowaniu sypialni seksowną bielizną. Niedbale porzucona biżuteria, elegancki pantofelek, fantazyjny nieład na stole przypominają o artystycznej duszy Ryb.

Kolory wnętrz, wśród których Ryby czują się najlepiej, to błękit, turkus, zieleń, opalizujące i mieniące się odcienie fioletu, barwy morskich głębin.WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik.