Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 14:44

Rak nigdy nie będzie globalistą, dlatego nie lubi nowinek w aranżacji wnętrz. Wnętrza nowoczesne musi ostrożnie oswoić, na tym właśnie polega jego wdzięk. Ale nie ma domatora nad Raka. Dlatego jego wnętrza są ciepłe i rodzinne.

Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Rak? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Wnętrza dla Raka to azyl. Dom to jego kryjówka, pancerz. W nim chroni swoją wrażliwość, którą zawdzięcza żywiołowi wody i patronującemu Rakowi Księżycowi. Zbyt łagodny i uczuciowy, by eksperymentować w aranżacji wnętrz. Wnętrza muszą być przytulne. Rak najlepiej czuje się wśród rodzinnych pamiątek i przedmiotów o ponadczasowej urodzie. W jego przywiązaniu do przedmiotów jest coś terapeutycznego. Kontakty z ludźmi najłatwiej nawiązuje przy stole, dlatego jadalnia i kuchnia są starannie urządzone. Jest smakoszem, ma wysublimowany gust i fantazję.

Aranżacja wnętrz dla Raka: kreatywne podejście do tradycji

Dom Raka zastawiony starymi meblami, fotografiami rodziny, bibelotami może stać się "duszny". Nie namawiamy Raka do radykalnych zmian w urządzaniu wnętrz, bo to na pewno wzbudzi jego sprzeciw, jedynie na bardziej kreatywne podchodzenie do tradycji i aranżacji wnętrza. Romantyczną naturę Raka uwodzi kolor różowy, ale nie koniecznie musi być to tapeta w różyczki. Najtrudniejszy pierwszy krok, ale dla Raka równie ważne jest, aby dwa następne były też do przodu.

Horoskop. Wnętrza dla Raka

  • styl wnętrz dla Raka: etno, ale nie dosłownie, romantyzm, ale "przewietrzony"
  • kolory wnętrz: róż, fiolet, pomarańczowy, czekoladowy brąz, ecru
  • materiały w aranżacji wnętrz: naturalne, ale pochodzące z różnych klimatów, np. len i bambus
  • dekoracje wnętrz: sztuczne kwiaty "jak żywe" zamiast kwiatowych deseni na tkaninach
  • meble: solidne, klasyczne, drewniane plus jeden zaskakujący element np. plastikowy fotel za dębowym stołem

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE