Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

2020-08-05 14:44

Rak nigdy nie będzie globalistą, dlatego nie lubi nowinek w aranżacji wnętrz. Wnętrza nowoczesne musi ostrożnie oswoić, na tym właśnie polega jego wdzięk. Ale nie ma domatora nad Raka. Dlatego jego wnętrza są ciepłe i rodzinne.

Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy
Autor: Klim2011/GettyImages Jak powinien urządzić mieszkanie zodiakalny Rak? Zdradzamy szczęśliwe kolory i najlepsze trendy.

Wnętrza dla Raka to azyl. Dom to jego kryjówka, pancerz. W nim chroni swoją wrażliwość, którą zawdzięcza żywiołowi wody i patronującemu Rakowi Księżycowi. Zbyt łagodny i uczuciowy, by eksperymentować w aranżacji wnętrz. Wnętrza muszą być przytulne. Rak najlepiej czuje się wśród rodzinnych pamiątek i przedmiotów o ponadczasowej urodzie. W jego przywiązaniu do przedmiotów jest coś terapeutycznego. Kontakty z ludźmi najłatwiej nawiązuje przy stole, dlatego jadalnia i kuchnia są starannie urządzone. Jest smakoszem, ma wysublimowany gust i fantazję.

Aranżacja wnętrz dla Raka: kreatywne podejście do tradycji

Dom Raka zastawiony starymi meblami, fotografiami rodziny, bibelotami może stać się "duszny". Nie namawiamy Raka do radykalnych zmian w urządzaniu wnętrz, bo to na pewno wzbudzi jego sprzeciw, jedynie na bardziej kreatywne podchodzenie do tradycji i aranżacji wnętrza. Romantyczną naturę Raka uwodzi kolor różowy, ale nie koniecznie musi być to tapeta w różyczki. Najtrudniejszy pierwszy krok, ale dla Raka równie ważne jest, aby dwa następne były też do przodu.

Horoskop. Wnętrza dla Raka

  • styl wnętrz dla Raka: etno, ale nie dosłownie, romantyzm, ale "przewietrzony"
  • kolory wnętrz: róż, fiolet, pomarańczowy, czekoladowy brąz, ecru
  • materiały w aranżacji wnętrz: naturalne, ale pochodzące z różnych klimatów, np. len i bambus
  • dekoracje wnętrz: sztuczne kwiaty "jak żywe" zamiast kwiatowych deseni na tkaninach
  • meble: solidne, klasyczne, drewniane plus jeden zaskakujący element np. plastikowy fotel za dębowym stołem

WNĘTRZA a znaki zodiaku. Zobacz też: Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Nasi Partnerzy polecają