Pasy na ścianie. 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski

Pasy na ścianie to doskonały sposób na oryginalną dekorację. Możemy zdecydować się na tapetę w pionowe lub poziome paski lub namalować je sami. Pasy na ścianie optycznie powiększają wnętrza, a odpowiednio dobrane odmienią wybrane przez nas pomieszczenie. Prezentujemy 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z paskami w roli głównej!

Pasy na ścianie. 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski
Pasy na ścianie. 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski
Pasy na ścianie. 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski
Pasy na ścianie. 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski
Pasy na ścianie. 10 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski

Dekoracyjne pasy na ścianie to trend, który staje się coraz popularniejszy w polskich domach. Możemy zdecydować się na tapetę we wzory lub namalować pasy, korzystając z instrukcji krok po kroku. Pasy zyskują na popularności nie tylko za sprawą ozdobnego charakteru, ale również dzięki temu, że mogą one zmienić proporcje wybranego przez nas wnętrza. W zależności od tego jaki kierunek pasów wybierzemy. Mogą one optycznie wydłużać lub poszerzać pomieszczenie. Zastosowanie pasów do zmiany proporcji to częsty i efektowny zabieg, który pozwala na nową aranżację wybranego wnętrza.

Pasy na ścianie: do jakich wnętrz pasują paski?

Wybór koloru ścian i ich dekoracji to podstawa aranżacji każdego wnętrza. Jeśli nie lubicie ścian w mocnych kolorach, ale do minimalizmu też Wam daleko, jedna ozdobna ściana w pasy będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu stworzycie wyjątkową aranżację salonu, sypialni czy przedpokoju. Pasy zazwyczaj pojawiją się na jednej ze ścian i tworzą tło dla kanapy w salonie, stołu z krzesłami w jadalni czy wanny w łazience. W mieszkaniach w stylu minimalistycznym najczęściej pojawiają się dwukolorowe pasy w odcieniach bieli, beżu i szarości. Dla stylu glamour charakterystyczne jest zestawienie czerni z bielą i odcieniami beżu. We wnętrzach w stylu nowoczesnym mogą pojawić się wielobarwne pasy różnej szerokości.

Salon z ankesem kuchennym
camera

Salon z aneksem kuchennym: idealna aranżacja wnętrza

LISTA ZAKUPÓW

Pasy na ścianie: główny element dekoracji w salonie i sypialni!

Malowanie pasów na ścianach w salonie czy sypialni pełni rolę dekoracyjną. Jeśli pojawią się ona na ścianie za łóżkiem czy kanapą, nie musimy decydować się już na żadną inną ozdobę w formie obrazu czy lustra. Nie oznacz to wcale, że nie możemy! Decyzaja oczywiście należy do nas. Zainspirujcie się naszą galerią. Znajdziecie w niej 17 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz w paski!

Jak namalować pasy na ścianie: wideo instrukcja

NIE PRZEGAP

Salon z kuchnią w stylu glamour
camera

Salon z kuchnią: elegancki styl glamour

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Milena Tuzimek Zdjęcia: Thinkstockphotos.com, Marcin Czechowicz, Mariusz Bykowski, Michał Przeździk, Łukasz Kozyra, Krzysztof Zasuwik, Konrad Kalbarczyk, Sylwester Rejmer

POLECANE ARTYKUŁY