Tapeta w sypialni tworzy nietypowy baldachim, ten zabieg dekoracyjny to pomysł architekta Mateusza Trojanowskiego (www.mateusztrojanowski.com).

Zobacz: zdjęcia całego mieszkania GALERIA >>>

Sypialnia połączona jest z łazienką. Dla gości odwiedzających gospodarzy zagadką są łamane drzwi do łazienki, które znajdują się w sypialni. Wszyscy myślą, że prowadzą do szafy – żartuje pani domu. Wystrój sypialni to połączenie nowoczesnych mebli i oświetlenia, i tych utrzymanych w klimacie francuskiej prowincji. Całość tworzy spójną kompozycję wnętrza.

Aranżacja sypialni: tapeta w pasy

Tapeta w sypialni w pasy to ciekawy zabieg aranżacyjny. Jest w ulubionych kolorach i wzorach pani domu, czyli granat oraz marynistyczne paski. Kolor niebieski w połączeniu z bielą króluje w prezentowanej sypialni. Pas tapety nad zagłówkiem łóżka przeciągnięty aż do połowy sufitu to pomysł projektanta, zainspirowany baldachimami. Ponieważ sypialnia otwiera się na łazienkę, „połączono” te dwie przestrzenie, wieszając takie same lampy, różnią się tylko kolorem. Sypialnia jest stylowa i elegancka, nawiązuje do wystroju francuskich wnętrz.