Jak mieszka kolorowa stylistka polskich gwiazd Dorota Williams?

2016-06-20 12:57

Dorota Williams, jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu, stylistka gwiazd i dziennikarzy, może pochwalić się zaskakującą aranżacją wnętrz. Czy kolorowa stylistka mieszka równie kolorowo jak ubiera swoich podopiecznych czy wprost przeciwnie? Apartament stylistki gwiazd mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+.

Spis treści

  1. Aranżacja salonu w eleganckim domu Doroty Williams
  2. Aranżacja białej kuchni w domu Doroty Williams
  3. Aranżacja stylowego pokoju kąpielowego w domu Doroty Williams
  4. Domy gwiazd - GALERIE ZDJĘĆ

Gościmy w wyjątkowych wnętrzach domu stylistki gwiazd Doroty Williams. Aranżacja wnętrz jej domu utrzymana jest w stylu nowoczesnym z elementami klasyki i stylu glamour. W efekcie powstała elegancka aranżacja wnętrz w  wygodnym i ponadczasowym stylu tak zwanej nowoczesnej klasyki.  Bazą aranżacji jest ciemny parkiet z drewna egzotycznego oraz jasnobeżowe i białe ściany. Stonowana kolorystyka we wnętrzach domu jest charakterystyczna dla osób zawodowo związanych ze światem mody, projektowaniem wnętrz i szeroko rozumianą działalnością artystyczną. Ozdobą pojawiającą się w każdym pomieszczeniu w domu Doroty Williams są zielone rośliny. Wnętrza domu stylistki mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+.

Zobacz: Białe ściany w mieszkaniu: 30 pomysłów. GALERIA białych wnętrz >>>

Aranżacja salonu w eleganckim domu Doroty Williams

Aranżacja wnętrz domu stylistki gwiazd Doroty Williams służy wygodzie. Stonowana kolorystka sprawia, że łatwo tu odpocząć i zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń, projektów i kolorów. Aranżacja salonu z kominkiem i miękką białą sofą i rozłożystym fotelem sprawiają, że z pewnością miło spędza się tu czas i latem, i zimą. Proste linie murowanego portalu kominka i zabudowa po obu stronach wprowadzają do aranżacji wnętrza symetrię. Mimo że nie wszyscy są jej zwolennikami, symetria we wnętrzu poprawia proporcje i wprowadza harmonię. Dlatego często nawet nie wiemy, dlaczego dobrze czujemy się w jakimś wnętrzu. Niewątpliwą ozdobą salonu są także nowoczesne schody w otwartej klatce schodowej obłożone tym samym drewnem egzotycznym, które jest na podłodze. Kominek wieńczy słynna czarno-biała fotografia Marylin Monroe z filmu „Słomiany wdowiec” –  kto nie lubi tego kadru i plisowanej, białej sukienki?

Czytaj też: Wnętrza domu Grzegorza Krychowiaka. Wiemy jak w Sewilli mieszka Grzegorz Krychowiak! >>>

Aranżacja białej kuchni w domu Doroty Williams

Biała kuchnia sprawdza się jak żadna inna. Styl nowoczesny białych frontów szafek stojących przełamują lekko stylizowane fronty szafek górnych oraz podłoga z czarnymi, klasycznymi wstawkami. W osobnej kuchni jest mnóstwo miejsca do przygotowywania potraw i przechowywania. Jest też wygodny kąt śniadaniowy. Bezpośrednio przy kuchni, ale już w salonie znajduje się wygodna jadalnia. Obok stołu, pod ścianą ustawiono dwa duże lustra. Taki zabieg nie tylko powiększa optycznie przestrzeń i zwyczajnie zdobi wnętrze, ale także - według Chińczyków - lustra podwajając jedzenie znajdujące się na stole, podwajają dobrobyt domu.

Polecamy: Aranżacja wnętrz małego mieszkania Macademian Girl >>>

Aranżacja stylowego pokoju kąpielowego w domu Doroty Williams

Aranżacja łazienki, a właściwie pokoju kąpielowego również jest nie tylko ładna i stylowa ale także bardzo wygodna. Łazienka z oknem jest marzeniem wielu kobiet, które chętnie widziałyby tutaj swoją toaletkę. Również niecodziennymi elementami w aranżacji łazienki Doroty Williams są podpięte, długie do ziemi zasłony i drewniany parapet. Takie detale aranżacji łazienki sprawiają, że pomieszczenie, które często sprawia wrażenie sterylnego okazuje się być kolejnym pokojem, tyle że tutaj kąpielowym.

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl

Nie przegap: Łazienka w stylu... no właśnie? Jak urządzić łazienkę? 25 łazienek od nowoczesnej po retro >>>

Domy gwiazd - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak mieszkają inne gwiazdy - dr Krzysztof Gojdź, Lidia Kalita czy Gosia Baczyńska. Zainspiruj się ich mieszkaniami podczas urządzania własnego!