Ewa Chodakowska pokazała nową willę w Grecji. "Wymarzyłam sobie tę miejscówkę"

2022-07-22 10:14
ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Trenerka rok temu kupiła w Grecji hotel, a teraz przyszedł czas na piękną willę z basenem. Posiadłość naprawdę robi wrażenie. Sami zobaczcie!

Ewa Chodakowska kupiła willę w Grecji

Grecja to specjalne miejsce dla Ewy Chodakowskiej. To właśnie stąd pochodzi jej ukochany i to właśnie tutaj spędza czas na odpoczynku i... pracy. We wrześniu zeszłego roku, trenerka poinformowała swoich fanów, że wraz z mężem kupili w Grecji hotel. Początkowo nieruchomość miała pełnić również funkcję mieszkalną dla Ewy i jej najbliższych, ale ostatecznie małżonkowie zdecydowali, że hotel będzie tylko biznesową inwestycją.

Wymarzone lokum para znalazła miesiąc temu - to piękna willa z basenem ulokowana w malowniczej okolicy. Ewa Chodakowska właśnie odebrała klucze do posiadłości i postanowiła podzielić się krótkim materiałem wideo ze swoimi fanami na Instagramie. Wystarczy spojrzeć na kilka ujęć greckiej posiadłości, by się zakochać. Dom naprawdę robi wrażenie!

ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa

W załączonym pod nagraniem opisie trenerka nie kryła swojej radości nowym gniazdkiem:

- Nasz nowy grecki dom. Miesiąc temu, kiedy przyjechaliśmy, by zobaczyć tę nieruchomość, ugięły nam się kolana. Dziś odebraliśmy klucze. - napisała.

Na nagraniu widać piękną białą willę w typowym greckim stylu z basenem. 

ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa

W ogrodzie znalazło się miejsce również dla dużego drewnianego stołu, przy którym para może delektować się poranną kawą lub biesiadować z najbliższymi. 

Ewa Chodakowska zdradziła również lokalizację swojej posiadłości: 

- Wymarzyłam sobie tę miejscówkę. Znajduje się ona na drodze do Sounio, którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach. Sama trasa jest tak malownicza, że za każdym razem wracam z niej naładowana błogostanem. - napisała trenerka.

ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa

Sam opis okolicy wystarczy, by chcieć tam zamieszkać:

- Osiedle domów położone między dwoma skalistymi wzgórzami z widokiem na morze z dziką plażą. (...) Alejki między domami wysadzone ścianami kwiatów, rozśpiewane cykady, wszechobecny spokój. 

Niestety, trenerka nie pochwaliła się jeszcze, jak urządziła wnętrza willi. Na to fani Ewy Chodakowskiej muszą jeszcze poczekać. Biorąc jednak pod uwagę, jak bajecznie prezentuje się willa z zewnątrz, można snuć przypuszczenia, że od wystroju wnętrz też "uginają się kolana". 

Pani Ewo, niech się dobrze mieszka! :)

ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE