KONKURS: "Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem"!

2015-05-14 13:06 Redakcja
Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem
Autor: materiały prasowe

Uwaga: KONKURS „Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem”! Do wygrania dwa spektakularne telewizory Samsung SUHD TV 48’’ JS9000, Każdy o wartości 10 699 zł. Sprawdź zasady konkursu i daj sobie szansę na wygraną! Nagrody zdobędą autorzy najciekawszych odpowiedzi!

Uwaga: KONKURS „Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem”, a w nim do wygrania luksusowe nagrody dla autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi! Sprawdź, jak wziąć udział w konkursie i zgarnąć ekskluzywne nagrody!

KONKURS „Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem”: jak wziąć udział?

W Konkursie „Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem”, organizowanym przez miesięcznik Dobre Wnętrze, do wygrania są aż dwa spektakularne telewizory Samsung SUHD TV 48’’ JS9000, a każdy o wartości 10 699 zł.Jak wziąć udział w Konkursie? W dniach 14.05. – 13.07. 2015 roku wyślij SMS o treści: DobreWnetrze na numer 74450 (koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 4 zł netto / 4,92 zł brutto). Wszyscy, którzy prześlą swoje zgłoszenie udziału w Konkursie, otrzymają następnie SMS z zadaniem (pytaniem) konkursowym. Nagrody zdobędą autorzy najciekawszych odpowiedzi!

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu!

 

Nagrody w konkursie: technologia i luksus

Niezwykłe barwy, idealny obraz, perfekcyjne wzornictwo – najnowsze telewizory Samsung SUHD, które zachwyciły już światowe media podczas najważniejszych imprez technologicznych – teraz dostępne w Polsce! Zakrzywiony ekran zapewnia niezrównaną jakość i głębię obrazu, a tym samym jeszcze bardziej niezwykłe, realistyczne przeżycia. Jak w kinie! Wygięty ekran tworzy designerskie, lekkie wizualnie połączenie ze stylową, wąską ramą i podstawą w kształcie litery Y. Prezentuje się nie tylko nowatorsko, ale też luksusowo, stanowiąc designerski element wystroju wnętrza. „Te telewizory dają gigantyczną paletę możliwości w kwestii dostosowania koloru, jasności i kontrastu do indywidualnego gustu odbiorcy” – twierdzi Paweł Edelman, wybitny operator (współpracował m.in. z Romanem Polańskim i Andrzejem Wajdą), który został ambasadorem linii Samsung SUHD. „Moim dążeniem podczas oglądania filmu na ekranie telewizora jest uzyskanie takiego efektu, który jest jak najbliższy obrazowi referencyjnemu, z jakim mam do czynienia w laboratorium, w którym robię postprodukcję filmu. Możliwość zobaczenia tego obrazu u siebie w domu na telewizorze Samsung SUHD jest czymś fantastycznym” – dodaje Edelman. Stanowiąc kolejny krok w rozwoju technologii Ultra High Definition, telewizory SUHD zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników – realistycznym odwzorowaniem barw, dużą jasnością, doskonałym kontrastem i szczegółowością obrazu. Wspaniale współpracują też z urządzeniami mobilnymi, automatycznie rozpoznają i łączą się ze smartfonami Samsung.