Konkurs Creatora na najlepszy projekt wnętrza. Zobacz prace laureatów i... zapisz się na kurs!

2022-08-01 15:14

Uwielbiasz dekorować wnętrza i myślisz, by zamienić hobby w zawód? Zobacz, jak robią to inni. Oto prace absolwentów Creatora, które zwyciężyły w konkursie na najlepszy projekt wnętrza mieszkalnego. A potem... poznaj ofertę kursów!

Aranżowanie mieszkań to twoja pasja? Myślisz o zawodzie projektanta wnętrz, bo masz ku temu predyspozycje, ale brakuje ci usystematyzowanej wiedzy i nie wiesz jak zacząć? Zobacz, jak robią to inni. Obejrzyj najlepsze projekty absolwentów Creatora – szkoły, która organizuje stacjonarne kursy projektowania wnętrz, w największych miastach w Polsce, a obecnie wprowadza autorskie szkolenia online, na platformie e-learningowej.

W galerii powyżej przedstawiamy prace Magdaleny Szczepanek z Krakowa, Karoliny Mazurek i Anny Wilk z Wrocławia oraz Damiana Borowego i Eweliny Wiśniewskiej z Warszawy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej, organizowany przez firmę Creator w czerwcu 2022 pod patronatem Urządzamy.pl.

Szkolenie od podstaw, prowadzone przez doświadczonych wykładowców, posiadających dar przekazywania wiedzy i zawodową pasję, ma różnicowaną formułę, na którą składają się wykłady, ćwiczenia projektowe, nauka obsługi programu Archicad i warsztaty w pracowniach projektowych. Zwieńczeniem zajęć jest opracowanie kompleksowego projektu mieszkania wraz z układem funkcjonalnym, doborem materiałów i wizualizacjami. Efekty zdobytej wiedzy widać w projektach opisanych tu absolwentów.

Zajrzyj na stronę z zajęciami stacjonarnymi www.creator.net.pl lub na platformę e-learningową www.creatorkursy.pl i znajdź ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE