Seks w kuchni. Przepisy na dobrą zabawę na stole, na blacie i…

2022-02-17 13:46

Kuchnia z natury jest gorąca i aromatyczna. Jest to więc idealne miejsce, by nieco podnieść temperaturę w związku i dodać pikanterii życiu intymnemu. Gdzie uprawiać seks w kuchni, by akt miłosny zyskał nowy smak, a nie odbijał się później czkawką?

Seks w kuchni
Autor: vadimguzhva/Getty Images Miłosne igraszki w kuchni dodadzą pikanterii życiu erotycznemu.

Spis treści

  1. Seks w kuchni – a dlaczego nie w sypialni?
  2. Igraszki w kuchni. Seks na stole i blacie
  3. Seks na krześle w kuchni
  4. Seks na kuchennej podłodze
  5. Seks w kuchni – feeria smaków i aromatów

Seks w kuchni – a dlaczego nie w sypialni?

Nawet największa namiętność może z czasem zacząć przygasać. I choć sypialnia na zawsze pozostanie świątynią miłości, warto czasem zajrzeć do kuchni nie tylko po to, by ugotować obiad czy pozmywać naczynia. Kuchnia nie musi bowiem kojarzyć się wyłącznie z ciężką pracą, która niekiedy przechodzi w harówkę. Może stać się miejscem mniej lub bardziej spontanicznych gier miłosnych, pełnych wyrafinowanych smaków i niezwykłych aromatów.

Igraszki w kuchni. Seks na stole i blacie

Gdzie można uprawić seks w kuchni? Naturalnym wyborem jest stół – ale jedynie pod warunkiem, że jest wystarczająco stabilny. Nietrudno wyobrazić sobie, że przesuwający się przy każdym ruchu bądź chwiejący się mebel będzie raczej wzmagał irytację niż pożądanie. W takiej sytuacji szybko możemy stracić apetyt – nie tylko na igraszki. I choć drobne niewygody nie powinny mieć większego znaczenia przy wzbierającej fali namiętności, odpowiedniej wielkości, stabilny stół pozwoli nam w pełni rozsmakować się w nowej pozycji, jaka pojawiła się w naszym miłosnym menu. Oprócz stołu spore pole do popisu dają nam też blaty kuchenne. Co prawda zabudowa z założenia powinna być stabilna, ale i w tym przypadku warto upewnić się, że unikniemy nieprzyjemnej niespodzianki. Kolejnym ciekawym miejscem, w którym można oddawać się nie tylko kulinarnym uniesieniom, jest wyspa kuchenna. Często okazuje się ona jeszcze lepsza niż blat – z reguły jest większa i dostępna z każdej strony. Siłą rzeczy dobrą propozycją nie będzie jednak wyspa na kółkach – to chyba nie wymaga większych wyjaśnień.

Seks na krześle w kuchni

Do miłosnych igraszek w kuchennej scenerii z powodzeniem możemy wykorzystać także krzesło. Ale znów – musi ono być wystarczająco stabilne, a przy tym wytrzymałe. Seks w kuchni może być smakowitym wstępem do dalszych erotycznych eksperymentów, lecz chwiejące się czy skrzypiące krzesło z pewnością nas do nich nie zachęci. Seks na krześle ma również tę zaletę, że pozwala kochankom swobodnie zbliżyć się do siebie – nie tylko w dosłownym tych słów znaczeniu. W takiej pozycji można wtulić się w drugą osobę i wsłuchać się w jej przyspieszony oddech.

Seks na kuchennej podłodze

Oczywiście nie zapominajmy o możliwościach, jakie daje nam… kuchenna podłoga. Być może jest zimna, twarda i niezbyt komfortowa, ale ma kilka istotnych zalet. Pozwala na wypróbowanie większości pozycji, nie musimy martwić się o stabilność podłoża, a w chwili miłosnego uniesienia i tak szybko zapomnimy o niewygodzie. Gorąca miłość na kuchennej podłodze skutecznie podniesie temperaturę, a gdy będzie już po wszystkim, docenimy bijący od niej przyjemny chłód.

Seks w kuchni – feeria smaków i aromatów

Seks w kuchni może być wyjątkowy nie tylko ze względu na to, że odbywa się w innym miejscu niż sypialnia. Do aktu erotycznego z powodzeniem możemy dodać trochę realnych smaków – w tym pomieszczeniu akurat ich nie brakuje. Podniecającą grą wstępną może okazać się nawet wspólne gotowanie połączone z degustacją – w dowolnej formie. Seksualną wyobraźnię doskonale pobudzają bita śmietana, rozpuszczona czekolada, wszelkie sosy deserowe czy owoce. Sięgajmy też po kuchenne afrodyzjaki – morele, brzoskwinie, banany, orzechy i rozmaite przyprawy, w tym lubczyk, chili, gałkę muszkatołową, cynamon czy wanilię. A jeśli jesteśmy fanami erotycznych gadżetów, w kuchni też znajdziemy ich pod dostatkiem – mogą nimi stać się choćby szpatułki czy ubijaczki.

Seks w kuchni to ciekawy sposób na urozmaicenie życia erotycznego i dodanie mu nieco pikanterii. Wbrew pozorom w kuchni gorące mogą być nie tylko potrawy – czasem warto więc opuścić sypialnię i skosztować miłości w nieco innym wydaniu.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE