Seks w łazience. Czysta przyjemność nie tylko w wannie

2020-12-31 9:29

Seks w łazience to doskonały sposób na urozmaicenie życia intymnego. Wysoka temperatura, unosząca się wszędzie para i mokre, nagie ciała – takie okoliczności sprzyjają miłości i tworzą idealną wręcz scenerię pod mniej lub bardziej spontaniczne erotyczne zabawy.

Seks w łazience
Autor: KatarzynaBialasiewicz/Getty Images Seks w łazience to dobra metoda na urozmaicenie życia intymnego.

Spis treści

  1. Seks w łazience zamiast w sypialni? O tak!
  2. Gdzie się kochać w łazience? Seks w wannie
  3. Nie tylko wanna – seks pod prysznicem
  4. Seks na blacie i na podłodze

Seks w łazience zamiast w sypialni? O tak!

Domowe SPA, oaza spokoju czy miejsce zasłużonego relaksu – łazienka doczekała się różnych określeń, stając się dla nas przestrzenią, w której możemy odciąć się od świata. W łazience możemy jednak oddawać się nie tylko czynnościom pielęgnacyjnym. Na jej rzecz warto też czasem opuścić sypialnię i odsunąć szablonowe myślenie o seksie. To idealne miejsce, by podnieść temperaturę w związku i nieco wzniecić przygasający płomień namiętności.

Gdzie się kochać w łazience? Seks w wannie

Pierwszym, nasuwającym się na myśl miejscem jest oczywiście wanna. To najczęściej świetny wybór, przy czym musi ona mieć odpowiedni rozmiar. W zbyt małej wannie trudno będzie zapomnieć o niewygodach, a tym samym oddawać się miłosnym uniesieniom. Co innego wystarczająco długa i szeroka wanna – a szczęściarzami mogą nazywać się ci, którzy w swoich łazienkach mają wanny narożne lub wolnostojące. W takich wannach możemy cieszyć się bliskością, ale jednocześnie nie narzekać na niepotrzebny ścisk. Dodajmy do tego zmysłową pianę, pobudzające zmysły, zapachowe kosmetyki, musujące kule do kąpieli czy płatki kwiatów oraz obowiązkowo blask świec. Znakomitym pomysłem są także olejki eteryczne, które możemy stosować jako dodatek do kąpieli lub do masażu. Niektóre z nich mają właściwości afrodyzjaków – w tej grupie wymieniamy między innymi olejek z drzewa różanego, drzewa sandałowego, paczuli, jaśminowy, szałwiowy, ylang-ylang, bergamotowy, cynamonowy czy imbirowy. Krótko mówiąc, sceneria niczym z kinowego romansu!

Nie tylko wanna – seks pod prysznicem

Co zrobić, gdy nie dysponujemy wanną? W takiej sytuacji dobrym miejscem na miłosne igraszki będzie prysznic. Tutaj sprawdzi się prawie każdy model – nawet tradycyjna kabina, która być może nie jest zbyt przestronna, ale będzie spełniać swoją funkcję. Jeszcze większe pole do popisu dają nam nowoczesne kabiny prysznicowe ze szklanymi drzwiami lub typu walk in, oddzielone od reszty pomieszczenia szklaną ścianką. Ach, aż prosi się o odtworzenie gestu Kate Winslet z „Titanica”, gdy w trakcie zbliżenia Rose i Jacka przesuwa ona dłoń po zaparowanej szybie samochodu. Wracając jednak do naszej łazienki – pod prysznicem nie możemy co prawda liczyć na pianę, ale z powodzeniem możemy sięgnąć po aromatyczne kosmetyki. Doskonałym wyborem będą żele czy mydła o wyżej wymienionych nutach zapachowych, które wspaniale pobudzają zmysły i wzmagają pożądanie. W miarę możliwości możemy również przygasić światło i w kilku miejscach postawić świece zapachowe. Przy wzbierającej fali namiętności nie zapominajmy tylko o bezpieczeństwie. Wiadomo, taka myśl z tyłu głowy z pewnością nie podgrzewa atmosfery, ale pod prysznicem wyjątkowo łatwo się poślizgnąć. A chyba nie chcemy rozpoczynać erotycznych eksperymentów od wizyty na oddziale ratunkowym.

Seks na blacie i na podłodze

Gdzie poza wanną lub prysznicem można uprawiać seks w łazience? Wszystko zależy od metrażu pomieszczenia, a co za tym idzie – jego aranżacji. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się blaty łazienkowe wzorowane na tych kuchennych. Jeśli są wystarczająco stabilne, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je nie tylko do przechowywania łazienkowych przyborów. Spore możliwości daje nam też… łazienkowa podłoga. Można na niej wypróbować większość pozycji, a w chwili uniesienia szybko zapomnimy, że jest nieco zimna, dość twarda czy mało wygodna. Co więcej, przyjemny chłód, jaki od niej bije, po wszystkim może okazać się wręcz zbawienny.

Jak podnieść temperaturę w związku i wzniecić płomień namiętności? Świetnym pomysłem jest zmiana sposobu myślenia na temat seksu i scenerii zbliżeń. Seks w łazience to zupełnie inny wymiar doznań, które sprawią, że słowa „domowa oaza relaksu” nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Nasi Partnerzy polecają