PRZEDPOKÓJ - ARANŻACJE WNĘTRZ: Ciekawe, MODNE, INSPIRUJĄCE dekoracje w przedpokoju

2013-06-05 15:00

Przedpokój wąski, ciasny, słabo oświetlony. W takim przedpokoju nie zaszalejmy z meblami. Postawmy więc w aranżacji przedpokoju na ładne dodatki wnętrzarskie i dekoracje. Kolorowe wieszaki lub naklejki nie zajmą cennej przestrzeni, a sprawią że przedpokój nie będzie nudny i nijaki.

Przedpokój
Autor: Materiały prasowe firm Białe ściany, brązowe drzwi i jasny parkiet. Gdyby nie naklejki i zabawny wieszak ten przedpokój byłby nudny (fot. Scandi Decor).

Mówi się, że przedpokój jest wizytówką mieszkania. Bardziej niż elegancki salon czy pieczołowicie urządzana kuchnia. Dlaczego? Dlatego, że to przedpokój, to pomieszczenie, które jako pierwsze widzą nasi goście, i my sami po powrocie do domu. Mało tego, przedpokój to nie tylko wejście, ale także wyjście, ważne więc, by wyglądało równie zachęcająco na dzień dobry i na do widzenia. By dodać mu smaczku, proponujemy nietuzinkowe, zabawne, kolorowe dekoracje do przedpokoju, wieszaki na ubrania, naklejki ścienne, tkaniny.

Przedpokój - jakich nie popełnić błędów w urządzaniu wnętrza

Tapeta w przedpokoju nie zawsze się sprawdzi. Elegancki wzór to nie wszystko, pamiętajmy, że papierowa tapeta to nie najlepszy pomysł do przedpokoju. Nie będziemy zadowoleni, gdy pies po spacerze otrzepie się i otarze o ściany, zostawiając na tapecie brud i wilgoć. Przedpokój często zdobią zdjęcia. Ale pamiętajmy, by nie wieszać fotografii w przedpokoju za wysoko. Źle wyglądają zwłaszcza te nad framugami drzwi. Tylko duże zdjęcia mogą jej sięgać, a mniejsze lepiej wieszać na wysokości wzroku.

Przedpokój
Autor: Materiały prasowe firm Tkanina obiciowa nada wyraz zwykłemu taboretowi. Gdy się opatrzy można ją wymienić. Ten przedpokój byłby wręcz niewidoczny, gdyby nie kolorowy chodnik i taborety (fot. Bo Concept).