PRZEDPOKÓJ - ARANŻACJE WNĘTRZ: Ciekawe, MODNE, INSPIRUJĄCE dekoracje w przedpokoju

2013-06-05 15:00 Magdalena Czerwińska-Strzelczyk
Przedpokój
Autor: Materiały prasowe firm Białe ściany, brązowe drzwi i jasny parkiet. Gdyby nie naklejki i zabawny wieszak ten przedpokój byłby nudny (fot. Scandi Decor).

Przedpokój wąski, ciasny, słabo oświetlony. W takim przedpokoju nie zaszalejmy z meblami. Postawmy więc w aranżacji przedpokoju na ładne dodatki wnętrzarskie i dekoracje. Kolorowe wieszaki lub naklejki nie zajmą cennej przestrzeni, a sprawią że przedpokój nie będzie nudny i nijaki.

Mówi się, że przedpokój jest wizytówką mieszkania. Bardziej niż elegancki salon czy pieczołowicie urządzana kuchnia. Dlaczego? Dlatego, że to przedpokój, to pomieszczenie, które jako pierwsze widzą nasi goście, i my sami po powrocie do domu. Mało tego, przedpokój to nie tylko wejście, ale także wyjście, ważne więc, by wyglądało równie zachęcająco na dzień dobry i na do widzenia. By dodać mu smaczku, proponujemy nietuzinkowe, zabawne, kolorowe dekoracje do przedpokoju, wieszaki na ubrania, naklejki ścienne, tkaniny.

Przedpokój - jakich nie popełnić błędów w urządzaniu wnętrza

Tapeta w przedpokoju nie zawsze się sprawdzi. Elegancki wzór to nie wszystko, pamiętajmy, że papierowa tapeta to nie najlepszy pomysł do przedpokoju. Nie będziemy zadowoleni, gdy pies po spacerze otrzepie się i otarze o ściany, zostawiając na tapecie brud i wilgoć. Przedpokój często zdobią zdjęcia. Ale pamiętajmy, by nie wieszać fotografii w przedpokoju za wysoko. Źle wyglądają zwłaszcza te nad framugami drzwi. Tylko duże zdjęcia mogą jej sięgać, a mniejsze lepiej wieszać na wysokości wzroku.

Przedpokój
Autor: Materiały prasowe firm Tkanina obiciowa nada wyraz zwykłemu taboretowi. Gdy się opatrzy można ją wymienić. Ten przedpokój byłby wręcz niewidoczny, gdyby nie kolorowy chodnik i taborety (fot. Bo Concept).
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021