Komoda do przedpokoju. 14 inspiracji GALERIA ZDJĘĆ

2020-04-19 11:21

Komoda do przedpokoju to zawsze dobry pomysł! Wybierając meble do przedpokoju, pamiętajmy że jego projekt powinien zapewnić komfort użytkowania. Dlatego komoda w przedpokoju zapewni nie tylko atrakcyjny wystrój wnętrza, ale także jest to mebel wyjątkowo użyteczny. A udana pod każdym wnętrzem aranżacja przedpokoju zawsze nam się opłaci, bo przecież przedpokój jest wizytówką całego domu.

Spis treści

  1. Do czego służy komoda w przedpokoju?
  2. Jak wybrać komodę do przedpokoju?
  3. O czym pamiętać, wybierająca komodę do przedpokoju?
  4. W jakim stylu komoda do przedpokoju?
  5. Aranżacje przedpokoju: zobacz nasze galerie

Czy komoda w przedpokoju jest potrzebna? Jeśli tylko mamy na nią miejsce to oczywiście, że tak. Podpowiadamy jakie wybrać meble do przedpokoju.

Do czego służy komoda w przedpokoju?

Po co nam komoda w przedpokoju?  Zazwyczaj w projekcie przedpokoju umieszczamy wieszak i lustro. Jeśli jest miejsce, wstawiamy jeszcze szafkę na buty. Ale komodę? Jeśli tylko jest wystarczająco dużo miejsca warto w projekcie przedpokoju uwzględnić komodę.

Komoda w przedpokoju przyda nam się do przechowywania czapek, szalików, rękawiczek, kluczy, kluczyków do samochodu. W szufladach komody możemy także chować okulary słoneczne, podręczny długopis – potrzebny do pokwitowania kurierowi itp. Na wykorzystanie komody w przedpokoju jest na pewno tyle pomysłów ilu właścicieli komód w przedpokoju.

Czytaj:

Aranżacja przedpokoju otwartego na salon

Jak urządzić ładny przedpokój?

Jak wybrać komodę do przedpokoju?

Co musimy wziąć pod uwagę, uwzględniając komodę w projekcie przedpokoju? Czy może to być komoda, którą wstawiamy do sypialni lub salonu? Ile miejsca powinno być w przedpokoju? I co będziemy przechowywali w komodzie w przedpokoju?

Najważniejsza w projekcie przedpokoju jest ilość miejsca, którą dysponujemy. Pamiętajmy, że wysunięte szuflady w komodzie regularnej głębokości zajmują dodatkowo ok. 35 cm. A przecież jeszcze my musimy się zmieścić przed komodą!

O czym pamiętać, wybierająca komodę do przedpokoju?

Ważne też, żebyśmy mieli wygodny dostęp z trzech stron do komody w przedpokoju. Jeśli przedpokój jest wąski, a bardzo zależy nam na komodzie poszukajmy płytszego mebla. Nie jest to łatwe ze względu na długość nowoczesnych prowadnic, ale często możemy znaleźć  ciekawe meble wśród mebli używanych, które nie są wyposażone w nowoczesne okucia.

Idealna jako komoda w przedpokoju może okazać się stara biblioteczna szafka na fiszki lub stare komody pasmanteryjne i szafki apteczne. Ważna też jest wysokość komody. Jeśli korzysta z niej rodzina z małymi dziećmi, przyda się komoda wysoka, do której każdy będzie miał dostęp na odpowiedniej wysokości.

Czytaj:

Wybieramy ławkę do przedpokoju

W jakim stylu komoda do przedpokoju?

Komoda w przedpokoju może być w tym samym stylu co inne meble, ale nie musi. Jeśli mieszkanie urządzone jest w stylu klasycznym, będzie tam pasowała klasyczna komoda.

Ale jeśli mieszkanie ma wystrój nowoczesny śmiało możemy wstawić komodę retro lub industrialną. Do przedpokoju w stylu glamour możemy wstawić starą lub stylizowaną komodę, ale przemalowaną.

Wystrój przedpokoju na pewna zyska z oryginalnym meblem w roli głownej.

Aranżacje przedpokoju: zobacz nasze galerie

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE