Industrialny przedpokój. Surowa aranżacja przedpokoju

2013-01-08 14:49 Opracowanie: Redakcja

Przedpokój w stylu industrialnym sprawia wrażenie niewykończonego. Aranżacja przedpokoju ze starymi deskami w ciepłym kolorze drewna łagodzi surowy charakter wnętrza. Czy to ciekawy pomysł na przedpokój?

Przedpokój mieści się w budynku z początku ubiegłego wieku. Aranżacja przedpokoju jest dość oryginalna i nietypowa. Na ścianach króluje bielona cegła, a podłogę w przedpokoju zdobią oryginalne, stare deski. W drzwiach do łazienki wybito w nich trzy dodatkowe okienka, by światło mogło swobodnie przepływać między pomieszczeniami i doświetlało mały przedpokój. Drzwi wejściowe wewnątrz są białe, a z zewnątrz obito je blachą.

Aranżacja przedpokoju: charakter industrialny

W aranżacji przedpokoju konsekwentnie pojawiają się elementy industrialne: przemysłowa szafa, hasło wzywające do przestrzegania przepisów BHP i fabryczny kontakt, do którego prąd idzie po... ścianie. Aby było tanio i pomysłowo rozciągnięto sieć peszli, w których ukryto przewody.


Aranżacja przedpokoju w industrialnym stylu ładnie komponuje się z resztą mieszkania urządzoną w stylu skandynawskim.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021