Artystyczna ARANŻACJA PRZEDPOKOJU. Porządek i abstrakcja w przedpokoju

2013-05-30 7:55
aranżacja przedpokoju
Autor: Marcin Czechowicz

Abstrakcja w aranżacji przedpokoju jest kolorowa i ma ładną, prostą formę. Mały przedpokój zabudowano oryginalnymi szafkami, które pomagają zachować porządek we wnętrzu. Aranżacja przedpokoju jest ładna i oryginalna.

W aranżacji przedpokoju postawiono na prostotę i artystyczną kompozycję kolorów. Właścicielom zależało, aby jak najlepiej wykorzystać małą powierzchnię przedpokoju, dlatego projektant zdecydował się na zmyślną zabudowę we wnętrzu - pełen schowków mebel złożony z rożnej wielkości szafek oraz czerwono-niebieskiej wnęki. Inspiracją tej geometrycznej kompozycji były obrazy Mondriana. W aranżacji przedpokoju postawiono więc na geometryczną abstrakcję z prostymi kolorami bazowymi i prostymi liniami.

Aranżacja przedpokoju:kolor i geometria

Nawiązanie do geometrycznej abstrakcji Mondriana było kluczem do wyboru kolorystyki w mieszkaniu. Baza jest spokojna, jasna: białe ściany, dębowa podłoga oraz białe, szare i drewniane meble. Na neutralnym tle pojawiają się trzy wyraziste barwy: niebieska, czerwona i żółta. W tych kolorach utrzymane są także dodatki. W przedpokoju projektant stworzył oryginalny mebel – obramowane białymi szafkami czerwono-niebieskie siedzisko. To „okienko” pozwala usiąść, wygodnie założyć buty i skorzystać z wieszaków. Mała wnęka służy do odkładania kluczy i poczty. W holu znalazł się też regał z książkami. A duże lustro podwaja małe wnętrze. Aranżacja przedpokoju jest artystyczna, funkcjonalna i na pewno ciekawa.
 

aranżacja przedpokoju
Autor: Marcin Czechowicz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021