Dom Izy Janachowskiej to kwintesencja luksusu. Ma nie tylko złotą kuchnię, ale nawet bar

2023-03-01 9:53

Kilka dni temu Izabela Janachowska na swoim kanale na YouTubie zamieściła wideo, na którym pokazuje swoje przygotowania do spotkania z przyjaciółmi. Dzięki niemu mogliśmy zobaczyć kolejne pomieszczenia jej domu, m.in. pokój gościnny, kuchnię, a nawet bar!

Izabela Janachowska
Autor: instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska do nowego domu wprowadziła się zaledwie kilka miesięcy temu. Jeszcze w grudniu zeszłego roku martwiła się, czy aby na pewno ekipa zdąży wszystko skończyć przed świętami. Z jej vloga wynika, że wszystko się udało, a mieszkanie jest wykończone na tip-top

Wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak wygląda łazienka Janachowskiej oraz jej salon. Dziś oglądamy pozostałe pomieszczenia.

Złota kuchnia Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska, mimo że do swojej kuchni wybrała stosunkowo proste, gładkie i pozbawione uchwytów fronty, wplotła luksus do tego pomieszczenia w całkiem inny sposób. Postawiła na złoto, które połączyła z kamienną, brązową podłogą i ścianami w kolorze cappuccino.

Dom Izabeli Janachowskiej
Autor: youtube.com/@WeddingDreamIzabelaJanachowska

To, co zwraca uwagę, to dosyć ciekawy układ tego pomieszczenia. Z nagrania wynika, że ma on kształt litery T. Podczas gdy szafki znajdują się po obu stronach długiej, acz wąskiej części kuchni, to w miejscu, gdzie ona się rozszerza, zamontowano sprzęt AGD i być może nawet spiżarnię.

Dom Izy Janachowskiej
Autor: youtube.com/@WeddingDreamIzabelaJanachowska

Gigantyczna jadalnia i bar Janachowskiej

Bezpośrednio z kuchni można przejść do ogromnej jadalni, w której zapewne przyjmowani są również goście. W całości wypełnia ją długi stół o marmurowym blacie, przy którym dla kontrastu stanęły szafirowe, wygodne fotele.

Dom Izabeli Janachowskiej
Autor: youtube.com/@WeddingDreamIzabelaJanachowska

Z jadalni można przejść od razu do pomieszczenia barowego. Tam z kolei ustawiono długą wyspę i sześć hokerów. Za nią mąż Janachowskiej trzyma różnego rodzaju alkohole.

Dom Izabeli Janachowskiej
Autor: youtube.com/@WeddingDreamIzabelaJanachowska

Również w poprzednim mieszkaniu małżonków znajdował się bar, jednak nie zajmował on całego pomieszczenia, a jedynie wydzielone miejsce w salonie. Wtedy wszystkie alkohole były na wierzchu, tutaj są przechowywane w specjalnej, być może chłodzonej szafie.

Luksusowo?

Przeczytaj również: