Bajecznie luksusowy apartament Izabeli Janachowskiej na sprzedaż! Cena: 9,5 miliona złotych

2022-10-06 10:18

W jednym z serwisów zajmujących się pośrednictwem sprzedaży i wynajmu nieruchomości pojawiło się mieszkanie Izabeli Janachowskiej oraz jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Małżeństwo zdecydowało się sprzedać swój dom, znajdujący się na Mokotowie, za niebagatelną kwotę 9 480 000 zł!

Iza Janachowska
Autor: morizon.pl / instagram.com/izabelajanachowska

Przyglądając się ofercie dowiemy się, że mieszkanie tylko czeka, aby się do niego wprowadzić. Znajduje się w zbudowanym w 2009 r. apartamentowcu, na piątym piętrze i ma powierzchnię 271 m kw. W cenie mieszkania jest nie tylko komórka lokatorska, ale dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

W środku znajduje się pięć pokoi oraz 80-metrowy taras, z którego rozpościera się widok na Park Sielecki. To jednak nie wszystko! Nowy właściciel będzie nie tylko mógł wypocząć z przyjaciółmi na sporych kanapach czy leżakach, skorzystać z jacuzzi, ale również przewietrzyć się po wyjściu z prywatnej siłowni, która również jest elementem mieszkania. W tej z kolei jest nie tylko dodatkowa łazienka (jedna z trzech), ale też sauna!

Mieszkanie Izabeli Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Przestronny salon składa się dwóch części: wypoczynkowej, w której można odpocząć na gigantycznych kanapach przed telewizorem, ale i… barowej! Na zdjęciach oferty widzimy ladę barmańską, przy której stoi kilka krzeseł, a za nią znajdują się dziesiątki butelek rozmaitego alkoholu.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Jeśli chodzi o kuchnię, to jest ona bezpośrednio połączona z salonem, jednak w bardzo łatwy sposób można je rozdzielić za pomocą przesuwnych, szklanych drzwi. Poza tym w mieszkaniu znajdują się trzy pokoje - duża sypialnia posiada dostęp do własnej łazienki. Do ogólnodostępnej ubikacji można z kolei wejść prosto z korytarza. Dom Izabeli Janachowskiej to tzw. smart dom. Wieloma jego elementami można sterować za pomocą telefonu, m.in. klimatyzacją, nagłośnieniem, oświetleniem czy roletami.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Z oferty wynika, że Janachowska i Jabłoński dopuszczają sprzedaż w pełni umeblowanego mieszkania, nie wiemy jednak, jak to wpływa na podaną w ogłoszeniu cenę.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE