Bajecznie luksusowy apartament Izabeli Janachowskiej na sprzedaż! Cena: 9,5 miliona złotych

2022-10-06 10:18

W jednym z serwisów zajmujących się pośrednictwem sprzedaży i wynajmu nieruchomości pojawiło się mieszkanie Izabeli Janachowskiej oraz jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Małżeństwo zdecydowało się sprzedać swój dom, znajdujący się na Mokotowie, za niebagatelną kwotę 9 480 000 zł!

Iza Janachowska
Autor: morizon.pl / instagram.com/izabelajanachowska

Przyglądając się ofercie dowiemy się, że mieszkanie tylko czeka, aby się do niego wprowadzić. Znajduje się w zbudowanym w 2009 r. apartamentowcu, na piątym piętrze i ma powierzchnię 271 m kw. W cenie mieszkania jest nie tylko komórka lokatorska, ale dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

W środku znajduje się pięć pokoi oraz 80-metrowy taras, z którego rozpościera się widok na Park Sielecki. To jednak nie wszystko! Nowy właściciel będzie nie tylko mógł wypocząć z przyjaciółmi na sporych kanapach czy leżakach, skorzystać z jacuzzi, ale również przewietrzyć się po wyjściu z prywatnej siłowni, która również jest elementem mieszkania. W tej z kolei jest nie tylko dodatkowa łazienka (jedna z trzech), ale też sauna!

Mieszkanie Izabeli Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Przestronny salon składa się dwóch części: wypoczynkowej, w której można odpocząć na gigantycznych kanapach przed telewizorem, ale i… barowej! Na zdjęciach oferty widzimy ladę barmańską, przy której stoi kilka krzeseł, a za nią znajdują się dziesiątki butelek rozmaitego alkoholu.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Jeśli chodzi o kuchnię, to jest ona bezpośrednio połączona z salonem, jednak w bardzo łatwy sposób można je rozdzielić za pomocą przesuwnych, szklanych drzwi. Poza tym w mieszkaniu znajdują się trzy pokoje - duża sypialnia posiada dostęp do własnej łazienki. Do ogólnodostępnej ubikacji można z kolei wejść prosto z korytarza. Dom Izabeli Janachowskiej to tzw. smart dom. Wieloma jego elementami można sterować za pomocą telefonu, m.in. klimatyzacją, nagłośnieniem, oświetleniem czy roletami.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl

Z oferty wynika, że Janachowska i Jabłoński dopuszczają sprzedaż w pełni umeblowanego mieszkania, nie wiemy jednak, jak to wpływa na podaną w ogłoszeniu cenę.

Mieszkanie Izy Janachowskiej
Autor: morizon.pl