Iza Janachowska pokazała nowy dom, my patrzymy na kanapę. Mało kto by się zdecydował

2023-01-16 9:28

Jeszcze niedawno Izabela Janachowska na swoim Instagramie żaliła się swoim fanom, że są kompletnie w proszku i zapewne nie zdążą wprowadzić się do swojego nowego domu przed świętami. Wszystko jednak się poukładało, a teraz celebrytka kawałek po kawałku pokazuje, jak wygląda jej gniazdko. Niedawno mogliśmy zobaczyć salon.

Izabela Janachowska
Autor: instagram.com/izabelajanachowska

Do tej pory  planerka ślubów razem ze swoim mężem mieszkała w luksusowym apartamencie na Mokotowie. Jaki czas temu pisaliśmy, że dom Izabeli Janachowskiej został wystawiony na sprzedaż za prawie 9,5 miliona złotych i pokazywaliśmy, w jakich luksusach mieszkała. Jak myślcie, czy jej nowe gniazdko będzie urządzone z jeszcze większym przepychem?

Nowy dom Izy Janachowskiej

Wygląda na to, że ekipy remontowe wykonały już swoje zadanie, wszystko jest już gotowe,  a Izie wreszcie udało się wprowadzić do nowego domu. Chociaż na Instagramie nie ma jeszcze za wielu zdjęć wnętrz tego apartamentu, co jakiś czas Janachowska na swoich stories pokazuje, jak się urządziła.

W domu brakuje jeszcze zieleni i dekoracji, ale już widać, że postawiła na nieco inny styl niż poprzednim domu, mimo że dalej stawia na glamour.

W przestronnym salonie na drewnianej podłodze ułożonej we francuską jodełkę stanęła biała sofa w kształcie nerki. Za nią postawiono lampę, dzięki której Iza może, nie świecąc wszystkich świateł, w kameralnej atmosferze poczytać książkę. Naprzeciwko kanapy pojawił się ciąg szafek, zdaje się, że w delikatnym, błękitnym kolorze, a nad nimi zawisł telewizor.

Obok ustawiono duży puf, na którym spokojnie usiądą dwie albo nawet trzy osoby. Między nim a kanapą pojawił się niewielki, złoty stoliczek − zapewne pomocniczy, a Iza dopiero czeka na coś większego.

Nowy dom Izabeli Janochowskiej
Autor: instagram.com/izabelajanachowska

Salon Izy dużo lepiej prezentuje się w świetle dziennym. Jest bardzo jasny dzięki całemu szeregowi okien, w których pojawiły się białe firanki oraz kremowe, zasuwane na wieczór zasłony. U Janachowskiej nie mogło oczywiście zabraknąć choinki. Postawiła na duże, sztuczne drzewko, które wygląda jakby było pokryte śniegiem. Poza tym całe zostało ustrojone na biało. 

Pozostaje nam czekać, aż Iza odkryje wszystkie karty i pokaże resztę mieszkania!

Przeczytaj również: